Головна Новини сайту Волинські бійці отримали передачі й перші “державні” бронежилети

Волинські бійці отримали передачі й перші “державні” бронежилети

114
0

Учора громадські активісти Роман Мартинюк та Валерій Курстак побували в розташуванні командного пункту 51 ОМБР – в с. Дачне на Дніпропетровщині, сьогодні активісти побували в Миколаєві. Як і завше, завезли купу іменних передач волинським бійцям і купили 100 бронежилетів.

Валерій Курстак повідомив, що нововолинським хлопцям дісталося 12 (із 25 оплачених) бронежилетів, зібрані кошти на які передала МГО “Молодіжна ініціатива”. Скоро будуть фото) 

“1474 км на спідометрі, – пише Роман Мартинюк. – Обнуляли його в четвер зранку в Луцьку. Третя доба минає… Вдалося не все, але багато. 100 бронежилетів “Патріот” знайшли своїх господарів, але є ще борги… Втомилися, хочемо додому якнайшвидше… Лишилося 1474 км… і це тільки до Луцька… вернемося завтра.

“У 51-у бригаду надійшли від Міноборони бронежилети двома порціями – 130 і 150 штук. Зампотилу поїхав зараз по третю. Усе з виробництва бронежилетів таки надходить у зону АТО,” – пише волонтер Костянтин Зінкевич. Приємна новина, враховуючи те, що за кілька місяців, які солдати провели в зоні АТО, це – перші “державні” бронежилети. Нагадаємо, що Міноборони заборонило єдиному “бронезаводу” “ТЕМП 3000” продавати бронежилети, тому наразі підприємство зайняте лише виконанням держзамовлення.

Бронежилети держава купує із запізненням, а от про такі речі, як біноклі, рації, тепловізори, кевларові каски не думає взагалі. Забезпечення приладами, як завжди, лягає на плечі батьків та громадських активістів.

Олександр Топорівський.
На фото: Роман Мартинюк.Реклама у Нововолинську