Головна Кримінал Міліціонери ДСО затримали «офісного» злодія!

Міліціонери ДСО затримали «офісного» злодія!

132
0

Перебуваючи на своїх робочих місцях, ніхто навіть подумати не може про те, що є потенційною жертвою офісних крадіїв.

Схема, за якою діють зловмисники, дуже проста. Чоловік заходить в офіс фірми чи організації і як правило, видає із себе відвідувача, який когось шукає або чекає. А, вибравши зручний момент, коли з кабінету чи іншого приміщення виходять господарі, скоює крадіжку майна. При цьому, беруть усе, що потрапляє в поле зору – гаманці, барсетки, техніку тощо. Варто відзначити, що крадієві майже завжди вдається зникнути з місця пригоди до того, як офісні працівники щось запідозрять.

Так на початку цього тижня подібне сталося в м. Нововолинську Волинської області. В одному з офісів турфірми в однієї з працівниць зі столу серед білого дня зникла жіноча сумочка. Вчасно натиснута тривожна кнопка, термінове прибуття наряду Державної служби охорони, оперативні дії екіпажу наряду дали свій результат.

По гарячих слідах, міліціонери на протязі 15 хвилин затримали схожого за наданим описом відвідувача тур фірми. При поверхневому огляді в нього знайшли частину найбільш цінніших речей зі зниклої сумочки.

Затриманому грозить кримінальна відповідальність, яка передбачена ч.2 статті 185 Кримінального кодексу України (крадіжка).

Тож, аби не стати жертвою таких крадіїв, правоохоронці рекомендують не залишати без нагляду свої кабінети чи інші службові приміщення, тим більше з відчиненими дверима, не виставляти на столі цінні речі.

ВДСО при УМВС України у Волинській області

Джерело: magnolia-tv.comреклама у Нововолинськ