Головна Новини Нововолинська Молодь хоче додати Нововолинську патріотичних барв

Молодь хоче додати Нововолинську патріотичних барв

86
0

У соціальній мережі Павло Медина розмістив такий-от пост:

“Є хороша ідея, яка додасть місту свого шарму. Біля пологового будинку на деревах намалювали прапори України, це виглядатиме красиво. Уявіть: якщо так розфарбувати нашу стометрівку, щоб на кожному дереві майорів стяг.

Це десть нам сил і морально підтримає наших хлопців, які зараз на Сході. Ідея правда буде потребувати вкладення коштів. Можна шукати спонсорів, та це займе час, а можна просто учасниками зібратись по 10-20 грн купити все необхідне і зробити власними силами (Можливо, доведеться робити це під покровом ночі, щоб не було зайвих питань у міліції =) )”

У групі вже встигли підкоректувати ідею:
“На рахунок малювання на деревах – це може зашкодити їм. Та ми не полишаємо ідею, що місту потрібне щось нове. Ми всі проходимо або проїжджаємо нашу пожежну станцію майже щодня, давайте зітремо те, що там є, і зробимо щось краще. Нам потрібні люди, які будуть допомагати. Можемо зробити це фарбою і кісточками або балонами.

І це будуть бачити всі. Це просто як ідея для малюнку, приймаємо всі ваші ідеї та допомогу. Давайте це зробимо разом!” 

Що ж, “Нововолинський інформаційний портал” готовий підтримати ідею. Впевнений, наші користувачі – теж. Пишіть пропозиції!

Олександр ТопорівськийРеклама у Нововолинську