Головна Новини Нововолинська Жителька Нововолинська звернулась за допомогою до голови Волинської облдержадміністрації

Жителька Нововолинська звернулась за допомогою до голови Волинської облдержадміністрації

136
0

Про це повідомляє «Волинська Правда» посилаючись на прес-службу облдержадміністрації. Були звернення щодо поліпшення житлових умов та у приватизації прибудинкової території.

Жителька Нововолинська проживає з сином, інвалідом-дитинства в гуртожитку. Розповіла, що 10 років стоїть на квартирній черзі, однак просування немає. Голова облдержадміністрації зазначив, що звернеться з листом до Нововолинського міського голови та департаменту соціальної політики ОДА з проханням знайти можливість вирішення їм житла.

Лучанин звернувся за допомогою до Григорія Пустовіта. Чоловік вважає, що його незаконно звільнили з роботи у Луцькому ВПУ №9 та не виплатили належну йому зарплату. Це, на думку заявника, сприяло погіршення стану його здоров’я. Чоловік вже чотири роки шукає правди, однак Апеляційний суд підтвердив правильність його звільнення. Нині він просив про нову об’єктивну перевірку. Григорій Пустовіт запевнив, що найближчим часом в Генеральну прокуратуру України буде надіслано запит задля оптимального вирішення цього питання.

Мама-вихователь з Горохівського району турбується про відсутність власного помешкання у дитини-сироти, якій невдовзі виповниться 18 років. Голова облдержадміністрації зобов’язав профільне управління вивчити можливість надання житла дитині-сироті через програми «Соціальне житло» та «Власний дім».

Низка звернень стосувалася розвитку сільської інфраструктури та будівництва соціальних об’єктів.

Люди дякували голові облдержадміністрації за увагу до них та розуміння їх проблем.реклама у Нововолинськ