Головна Новини Нововолинська Волинські волонтери вимагатимуть негайно спрямувати людські гроші на армію

Волинські волонтери вимагатимуть негайно спрямувати людські гроші на армію

84
0

“Сьогодні провели нараду/зустріч з приводу забезпечення волинських військових які перебувають на фронті, – пише на сторінці в соцмережі депутат облради Ігор Гузь. – Принципово, що до наради окрім представників влади та військових залучили волонтерів, які вже декілька місяців роблять титанічну роботу і реально допомагають фронту.

На сесії Волиньради вирішили передати кошти обласного бюджету для районних рад і вже вони маючи можливість обійти тендерні перешкоди будуть купувати все необхідне. В цьому їм допоможуть військові та волонтери які складають список самої необхідної амуніції. Список буде реальний, від бронежилетів та касок до тепловізорів та оптичних прицілів. Є сподівання, що до кінця тижня відбудуться усі сесії районних рад і вже з понеділка перші вантажі поїдуть на фронт до наших хлопців.”

На нараді побував і нововолинський волонтер Валерій Курстак. Він подав ідею разом звернутися до Кабміну з пропозицією негайно спрямувати кошти, які люди перераховували на номер “565”, на допомогу солдатам.

“У час, коли на сході проти двадцятирічних хлопців воює і російський спецназ, Верховна рада з Кабміном повинні невідкладно розробити механізм для того, щоб використати ці кошти. На рахунках більш як 100 мільйонів. Якщо депутати нас не почують – ми приїдемо під Верховну раду і змусимо їх працювати”, – говорить волонтер.

Олександр ТопорівськийРеклама у Нововолинську