Головна Новини Нововолинська Алла Мрочко: “Прокидайтеся, бо завтра гинутимуть ваші сини!”

Алла Мрочко: “Прокидайтеся, бо завтра гинутимуть ваші сини!”

140
0

Під прикриттям поняття “не розводити паніку” до ЗМІ не потрапляє сила-силенна інформації про зону АТО. Бездарність командування, тотальна брехня про стан військових та щоденну кількість жертв – ось що виводить солдатських матерів на мітинги до уже нової влади, яка по-старому не чує свій народ.

Алла Мрочко із селища Жовтневого розповідає: за власний кошт забезпечила сина бронежилетом і каскою. З того часу, як її сина “перекинули” під Донецьк, не може знайти собі місця: панікує щоразу, коли чує про жертви з боку нашої армії.

“Терористи бомблять, обстрілюють… а їм навіть патронів не видають, – говорить пані Алла. – Вдумайтесь: наші хлопці економлять патрони! Сьогодні телефонувала до сина, каже: “Із 250 хлопців, які стояли попереду нас, залишилось 50.” А в новинах кажуть про чотирьох загиблих! “

– Більшість людей не розуміє, що йде війна: живуть спокійно. Сплять. А треба негайно прокидатися, бо ця війна прийде в кожну сім”ю!

Завтра матері солдатів із Жовтневого планують їхати до Луцька – вимагати у високих начальників діяти. Хочуть, аби їхні діти залишилися живими… Просимо всіх небайдужих поширити цю інформацію та підтримати.

Жінки планують приїхати до Волинської обласної ради (Луцьк, Київський майдан, 9) завтра о 9.00, далі – на Київ.

Олександр ТопорівськийРеклама у Нововолинську