Головна Влада У прокуратури претензії до волинських бійців через те, що… не загинули в...

У прокуратури претензії до волинських бійців через те, що… не загинули в бою

92
0

Віднедавна в 51-ій бригаді існує зведена батальйонно-тактична група. Вона утворилася з тих бійців, які з перших днів перебування на Сході показали себе професіоналами. Відповідно, їх не відправляли на допідготовку на полігон «Широкий лан» і зараз залучають до виконання важливих завдань. Уже другий день солдати цієї групи зв’язуються з журналістами, аби припинити свавілля прокурорів. А справа от у чому.

28-го липня колона цієї зведеної батальйонно-тактичної групи рухалась… невідомо куди. Уже наприкінці шляху керівництво повідомило, що вони будуть брати Савур-Могилу. Поки колона рухалась – її бомбили. Тоді, з 11:00 до 14:00, загинув Віктор Хмелецький, вісімнадцять бійців отримали поранення. О 20:00 група «взяла» Савур-Могилу. З 21:30 до 4:00 ранку тривав бій з терористами. Внаслідок того, що солдати правильно маневрували та окопувались, не було навіть поранених. Зранку Павло Процюк відвів бійців униз.

А тепер найцікавіше. Уже два дні Павла Процюка допитує прокуратура. Запитання цікаві: чому мало втрат? чому вціліла техніка? Прокурори сумніваються, чи взагалі дана група бійців приймала бій.

Цікаві факти. Трохи раніше Савур-Могилу брала 30-та бригада — солдати відійшли; була 72-га бригада — її розбомбили. Хлопці 51-ї бригади після бою відійшли, бо їх би просто розмазали. Щоб тримати оборону на Савур-Могилі, потрібно розбомбити все в радіусі 20-ти кілометрів від неї. Інакше втрати неминучі — висота як на долоні.

Хлопці просять розголосу інформації, адже цілком реально, що професійного командира Павла Процюка прокурори запросто посадять на лаву підсудних. Чому? Тому, що генеральські вказівки потрібно виконувати будь-якою ціною, навіть якщо ціна питання – сотні людських життів.

Інформацію отримано з надійних джерел.

Олександр ТопорівськийРеклама у Нововолинську