Головна Новини Нововолинська Матері нововолинських солдатів поставлять обласній владі ультиматум

Матері нововолинських солдатів поставлять обласній владі ультиматум

100
0

Сьогодні матері нововолинських військових, які перебувають у найгарячіших точках АТО, зібралися на центральному майдані міста, аби вкотре вимагати від влади допомоги. Міського голову Віктора Сапожнікова та заступника Андрія Сторонського жінки взяли в щільне кільце й не відпускали доти, доки не розповіли про всі проблеми їх синів. Мер міста пообіцяв зарадити проблемам.

Жінки обурювалися тим, що вже два тижні нововолинець Роман Б. та рівнянин Віктор З. перебувають у полоні в терористів, а реакції влади немає. Якщо так продовжуватиметься, вони обіцяють самі поїхати на схід.

“Наші сини уже чотири місяці в гарячих точках. Попри обіцянки, їх не замінюють; їх просто кинули напризволяще, – кажуть жінки. – А нам кажуть, що ми дурні, бо не змогли відкупити своїх синів від мобілізації…”

Солдатські матері налаштовані рішуче. Сьогодні вони підписали звернення до обласної влади, в якому просять розповісти, що роблять чиновники, аби допомогти військовим. Якщо до 7 серпня їм не нададуть чіткої відповіді – обіцяють влаштовувати акції протесту.

Депутат обласної ради Євгеній Недищук, який теж спілкувався з матерями, каже, що є підстави сумніватися в прозорості мобілізації. “Сотні здорових хлопців замість того, аби бути активними тиловиками, відсиджують війну в барах та кафе. І це не сприятиме нашій перемозі,” – говорить народний обранець.

Завтра, у вівторок, о 10.00 матері нововолинських солдатів планують зустрітися вдруге. Вони передадуть звернення до обласної ради і стукатимуть далі, сподіваючись, що їх таки почують за товстими дверима владних кабінетів.

ОлександрТопорівськийРеклама у Нововолинську