Головна Область Іваничівську РДА очолить Євгеній Недищук?

Іваничівську РДА очолить Євгеній Недищук?

102
0

18 серпня на апаратній нараді керівник апарату облдержадміністрації Дмитро Дубняк озвучив і перелік імен кандидатів на посади керівників органів виконавчої влади у всіх районах області, – пише “Волинська газета”.

Так, головою Володимир-Волинської райдержадміністрації голова облдержадміністрації Володимир Гунчик пропонує призначити Сергія Юзефовича, Горохівської – Сергія Зайця, Іваничівської – Євгенія Недищука, Камінь-Каширської – Валерія Хитрика, Ківерцівської – Валерія Ткачука, Ковельської – Віктора Козака, Локачинської – Оксану Турелик, Луцької – Юрія Кревського, Любешівської – Олега Куха, Любомльської – Андрія Півнюка, Маневицької – Андрія Линдюка, Ратнівської – Андрія Харламповича, Рожищенської – Анатолія Матвійчука, Старовижівської – Андрія Савчука, Турійської – Леоніда Марчанчина, Шацької – Леоніда Кислюка.

Як бачимо, залишитися на посадах можуть лише двоє голів райдержадміністрацій: Любешівської – Олег Кух, Турійської – Леонід Марчанчин. Ймовірно, повернуться у стрій і деякі колишні голови. Скажімо – Леонід Кислюк. Є серед названих і два депутата облради: Віктор Козак здобув мандат під час недавніх довиборів і є позафракційним запевнив, що готовий долучитися до команди Президента, а Євгеній Недищук пройшов у раду в лавах батьківщинівців, однак згодом вийшов з фракції.

Разом із тим Володимир Гунчик попросив нині діючих голів райдержадміністрацій, які у цей час слухали інформацію про перелік наступників у селекторному режимі, продовжувати виконувати свої обов’язки. А ще – представників «дитячих садків району» чи інших організацій не адресувати йому листів з масою підписів на захист тих чи інших осіб. Мовляв, у нього на столі – уже папка таких звернень. Відомо, що з проханням залишити голову в кріслі у деяких випадках зверталися до голови навіть районні обранці, як це було у Луцькому р-ні. Однак аргументи депутатів, вочевидь, були непереконливі, бо замість Юрія Цейка Володимир Гунчик пропонує на погодження кандидатуру Торчинського селищного голови Юрія Кревського, молодий та амбітний керівник і досвідом роботи в органах самоврядування. Володимир Петрович наголосив, що не вважає, що кадрові питання треба вирішувати «на майданах». Натомість зауважив: якщо є у громадськості серйозні претензії до тих чи інших названих кандидатів, то він готовий змінити пропозиції.Реклама у Нововолинську