Головна Новини Нововолинська Голова Іваничівської райради став воїном

Голова Іваничівської райради став воїном

94
0

Вчора, 21 серпня 2014 року, голова Іваничівської районної ради Віктор Вілентко відбув на службу у 24 Окрему механізовану бригаду, що дислокується у м. Яворів Львівської області. Свободівець написав заяву про добровільну мобілізацію в армію, оскільки вважає своїм обов’язком захищати країну від російського агресора. Посилаючись на Прес-службу Волинської обласної організації ВО «Свобода», повідомляє «Волинська правда».

Провести побратима до Збройних Сил, а відправлення відбувалося від Нововолинського військомату, прибули народний депутат України від ВО «Свобода» Євген Мельник та голова Іваничівської РДА, свободівець Андрій Бадзюнь.

У 24 ОМБ націоналіст, разом з іншими мобілізованими, має пройти кількатижневе навчання та відновлення бойових навичок, а згодом відбуде у зону проведення АТО.

«Волею долі мені довелося провести в останню путь п’ять хлопців з Іваничівського району, які загинули боронячи незалежність України. Їхні імена навіки у моїй пам’яті, як і навіки у серці сльози і біль їхніх рідних, що переживають втрати. Я щодня на зв’язку з солдатами, які героїчно і стійко ведуть бій з ворогом на Донбасі. Моє місце там – разом з ними. Якщо не ми, то хто? Ми вистояли Революцію гідности, переможемо і путінських сепаратистів. Жодна ворожа держава не зламає силу духу українського народу. З АТО повернуся з перемогою», – зазначив Віктор Вілентко.

Повернутися живими побажав мобілізованим народний депутат України Євген Мельник і додав, що захищати свою державу – святий обов’язок кожного.

Голова Іваничівської РДА Андрій Бадзюнь зазначив, що жодна країна світу не здобула своєї незалежності без боротьби: «Зараз Україна здобуває свою незалежність. Здобувають її патріоти, які ціною власного життя боронять територіальну цілісність нашої держави від агресора, так званого «старшого брата». Я пишаюся тим, що ви йде боронити нашу державу і впевнений, що перемога буде за нами. Головне – повертайтесь живими».Реклама у Нововолинську