Головна Новини Нововолинська «Мати і не дати іноді гірше, ніж украсти»

«Мати і не дати іноді гірше, ніж украсти»

70
0

24 серпня у палаці культури відбувся благодійний ярмарок, організований для збору коштів військовослужбовцям Нововолинська. Захід планувалося проводити на майдані Незалежності. Але у зв’язку з погодніми умовами акцію перенесли до приміщення. Хоча на вулиці моросив дощик, все ж бажаючих допомогти нашим військовим було чимало. Завдяки жителям міста, а особливо учасникам ярмарку, було зібрано 10594 грн.

Першочергово дякуємо художникам міста, які всі гроші виручені за картини віддали на благодійність. Це Віктор Гаврилюк, Анатолій Мужевітін, Петро Адамчук, Леонід Розенгард, Сергій Свінарьов та Інна Журавель. Усі відвідувачі ярмарку мали змогу насолодитися їхніми творчими доробками.

Особливу подяку висловлюємо викладачам центру дитячої та юнацької творчості, які, окрім представлення робіт вихованців, ще й підтримали задум виготовлення голубів миру. А Лариса Савчук намалювала основу «Дерева єдності». Його стовбур складається з символічних 25 ліній, так як і наша Україна з 24 областей та Автономної Республіки Крим. Діти на ньому малювали долоньками листя – однією рукою жовте, а іншою синє. А ці два кольори у поєднанні дають зелений. Цією акцією ми вкотре хотіли привернути увагу українців до того, що наша сила – в єдності. І тільки тоді, коли кожен житель нашої держави стане патріотом, вона буде сильна, і наше дерево життя зміцніє.

Спасибі й нашим красунечкам Ользі Мельничук та Нелі Богдановій (магазин «Квіти» у центрі міста), котрі продавали квіти та стрічки кольору прапора і теж віддали свій заробіток.

На ярмарці виставляли для реалізації роботи учнів усіх шкіл міста. Цікаві сувеніри пропонували відвідувачам представники благодійного фонду «Карітас». Плетені вироби подарувала для продажу Валентина Міньковська. Своєю оригінальністю вразили роботи міських рукодільниць Зої Гоц, Наталії Макодим, Ірини Гришко та Тетяни Хилюк.

Долучилася до акції підприємець Оксана Станицька, депутат Нововолинської міської ради. Її обидві доньки є волонтерами міського центру допомоги військовослужбовцям.

Потішили своїми смаколиками Тетяна Троць та кондитерський цех Ольги Ковальчук.

Найбільшим попитом користувалися послуги фотографів, адже чимало присутніх на заході хотіли залишити на згадку патріотичне фото. А Тож професіонали у цій сфері – Степан Заянчковський, Вікторія Бєльська, Юрій Костюк, Віталій Сергеєв, Дем’ян Потейчук, Сергій Абрамчук, Наталія Гаць, Анжеліка Анєнкова, Олена Хом’юк упродовж тижня робили світлини усім бажаючим та зібрали для наших солдатів немаленьку суму – 12802 грн.

Вкладаємо подяку усім учасникам благодійних акцій за їхню чуйність, доброту та щедрість, адже вони не пошкодували свого часу та власних робіт. І поки Нововолинські захисники воюють за цілісність та незалежність нашої держави, святий обов’язок кожного – допомагати їм усім чим можемо. І саме зараз приходить на думку висловлювання австрійської письменниці Марії фон Ебнер Ешенбах: «Мати і не дати іноді гірше, ніж украсти».

31 серпня ми знову плануємо провести ярмарок, тож запрошуємо всіх бажаючих взяти участь. Вироби мають бути виготовлені власноруч або масового виробництва з державною символікою. Детальна інформація за номером тел. 0677377184, сувеніри для реалізації приймають в офісі центру допомоги військовослужбовцям за адресою: проспект Дружби, 19.

У кожному наступному номері газети «Наше місто» центр буде звітувати про зібрані кошти та придбані за них товари військовослужбовцям.

Інна Вихор, голова ГО «Батьківщина молода»Реклама у Нововолинську