Головна Новини Нововолинська У 51-ій бригаді – десятки вбитих і полонених, – волонтери (ОНОВЛЕНО)

У 51-ій бригаді – десятки вбитих і полонених, – волонтери (ОНОВЛЕНО)

92
0

Страшні речі публікують у соцмережах володимирські волонтери. Наші джерела говорять, що близько ста чоловік не виходять на зв”язок, але записувати їх у “двохсоті” зарано. Ще близько ста вириваються з оточення малими групами. Будемо сподіватися на краще…

“Сьгодні близько третьої годидини ночі було розбито п”ять блок-постів нашоі 51 волинськоі бригади, до 50 волинян загинули,короче полний ***” – написав боєць бригади з передової.

Костянтин Зінкевич:

Хтось сьогодні рукостисканнями бавиться, Кернес пам”ятники Леніну відбудовує… Війна ж іде своїм чорним кроком. У стрічці новин тисячі людей жадібно шукають новини про 51-у бригаду. Але їх нема. Навіщо псувати “чаепитие” з Меркель? Про усі бригади та батальйони, які воюють в Україні, є новини, а про 51-у нема. Думка про те, що бригаду мають усяким способом знищити, з”явилась у нас давно. Особливо, після Волновахи. Особливо, коли “пошматували” її, порозкидавши у 128-у, 24-у, 72-у, 95-у бригади та інші, де бійці 51-ї є фактично у ролі “беспризорников”. А ще якщо почати цитувати деяких “високих” командирів, то на рівні емоцій у цьому переконуєшся на 100%. Два дні. День до перемовин у Мінську, і день під час перемовин. В інформаційному просторі в”ялотекуча війна. Комусь потрібно було це.

Що ж, тоді за дорученням волонтерів Володимира-Волинського, повідомлю, як каже Дмитрий Тымчук, “подробности устроенной Путиным донбасской мясорубки”. Усе тільки про 51-у бригаду. Вчора 25 серпня була танкова та артилерійська атака на наші блок-пости під Іловайськом та Старобешевим з боку Донецька. Увесь 5-й блок-пост був розбитий. Хто вижив, розбіглись. Досі доля деяких невідома. Загинуло відразу 7 бійців. Частина (до 30 чол.) дійшли до табору. Інші невідомо де. Невелика група потім знайшлась і навіть заволоділа танком Т-72, на якому і повернулись.

3-й батальйон був в оточенні і під постійним артобстрілом. На допомогу приїхав 2-й бат., який ще у колоні був обстріляний невідомо ким артилерією. Результат- 1 вбитий, 1 поранений. Сьогодні вночі 26 серпня колони танків і вантажівок з російськими військовими, які були помічені ще вчора, продовжили розстрілювати 3-й батальйону в районі Докучаєвська. Минулої ночі наші бйці із цього батальйону спробували вийти з оточення у кількості 100 чол. Відразу полягли вбитими 40 бійців. 5 чоловік прорвались. Інші пропали. Сьогодні зачистка російською артилерією та “ГРАДами” не припинялась. А наостанок прилетіла СУшка з боку Росії і два рази “пройшлась” по нашим. В районі 14.00 дзвонили бійці 3-го батальйону до нас, до командирів, до родин за порадою. Ми їм радили здатись щоб зберегти життя. На цю хвилину (я розумію відповідальність заяви) ми маємо до 100 ЛЮДЕЙ ВБИТИМИ і щонайменше 50 У ПОЛОНІ. Багато поранених і зниклих.

Командиру зенітно-ракетного дивізіону майору Олександру Кондисюку відірвало ногу, і Сашко підірвав себе гранатою. Вбитий командир зенітної батареї майор Олексій Шепелюк. Вбитий командир мінометної батареї капітан Анатолій Шилік.

Подвиг здійснив командир 8-ї роти 3-го батальйону капітан Олег Редюк. Він зібрав усіх бійців зі свого блок-поста, в т. ч. поранених на 2 БМПшки та один МТЛБ та рушив на Іловайськ, який зайнятий сєпарами. Дякувати Denis Pyatigorets, броня була обварена решітками. Тому, постійно “працюючи” гарматами, вони перетнули Іловайськ, дійшли до Донецька, і по околиці міста поїхали на захід, доки не дістались до нашого блок-поста!!!

Зараз до нас будуть їхати труни з нашими хлопчиками. Багато трун… У мене є питання – скількох членів Партії Регіонів, горе-командирів і горе-політиків будемо докидати до трун?

Роман Мартинюк:

Інформація, яку попросили оприлюднити родичі офіцерів 51 омбр – сьогодні в Ілловайському районі Донецької області силами 331 дивізії ВДВ РФ в полон захоплено близько 40 солдатів та офіцерів 51ї бригади. Внаслідок оточення та боїв загинула невідома кількість бійців, ймовірно десятки… Рідні та близькі військових б’ють на сполох!!! Благаємо усіх, хто може – вплинути на ситуацію!!Реклама у Нововолинську