Головна Новини Нововолинська У неділю “НВІП” знову збиратиме на каски для військових і відзвітує про...

У неділю “НВІП” знову збиратиме на каски для військових і відзвітує про вже зібрані кошти

94
0

25 травня – саме тоді журналісти “Нововолинського інформаційного порталу” вперше в нашому місті почали збирати на бронежилети для наших солдатів. Списки, пам”ятаємо, робили незграбно: родичі військових інколи записували тільки ім”я/прізвище бійця, а Костянтин Зінкевич хитав головою: “Ну і як ви шукатимете їх? Треба місце дислокації і мобільний”.

Ми виправлялися і робили свою справу далі, забезпечили левову частку солдатів “бронею”. Коли бронежилети стали неактуальними – почали купувати вітаміни, спорядження й інші необхідні речі. Звітуємося досі на єдиній сторінці: звіт.

Звичайно, поки що не всі витрати вписані, адже максимум коштів було передано Валерієві Курстаку, і через його жертовність на благо наших хлопців (3-4 доби на тиждень – поїздка в АТО; дзвінки, наради, роз”їзди) важко скомпонувати бухгалтерію.

Тому завтра, в неділю, з 09:00 до 14:00 у наметі біля Центрального ринку збиратимемо на кевларові каски для нововолинців. Відповідатимемо на запитання, покажемо фото, відзвітуємо наживо (не всі покупці читають “НВІП”).

П. С. завтра навіть у найзапекліших тролів є можливість познайомитися з адмінами найпопулярнішого нововолинського інтернет-ресурсу 🙂

Олександр ТопорівськийРеклама у Нововолинську