Головна Новини Нововолинська «Ne-форматні» бібліотекарі повернулись з Карпат

«Ne-форматні» бібліотекарі повернулись з Карпат

120
0

20-23 серпня 2014 року року у с. Поляниця Яремчанського району Івано-Франківської області проходила ІІ літня школа молодих бібліотекарів «Ne-формат». 19 її учнів представляли майже всі області України. Серед них була і я – Оксана Кухарук, бібліограф центральної міської бібліотеки Нововолинської централізованої бібліотечної системи (Волинь).

Перший день розпочався з екскурсії та ознайомлення з особливостями роботи Івано-Франківської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка. Знайомство учасників школи відбувалося по дорозі до с. Поляниця. Під час тренінгів ми ставили перед собою виклики та знаходили шляхи їх подолання, знайомилися з послугами бібліотек оффлайн і онлайн з використанням IT, працювали над розробкою нової бібліотечної послуги для бібліотеки кожного з учасників та PR-кампанії з її популяризації.

Наступний день розпочався з неймовірного підкорення Говерли та створення справжньої команди. Нас чекав сонячний підйом та дощовий спуск. Незважаючи ні на що, я отримала тільки позитивні емоції та мала можливість почути розповіді з досвіду роботи інших школярів.

Третього дня відбулася презентація бібліотеки для відпочиваючих та флеш-моб «Єдина Україна». В останній день навчання кожний учасник презентував розроблену нову бібліотечну послугу. На завершення, як і має бути на випускному, кожен школяр отримав Сертифікат про проходження професійного навчання у ІІ Літній школі молодих бібліотекарів та гарні подарунки (особисто мені дісталась книга Гарика Корогодського «Как потратить миллион, которого нет, и другие истории еврейского мальчика»). А потім були хвилини прощання та суму, адже знову усі розїзджалися по домівках. Особисто я повернулася з валізою вражень, креативу, нових ідей, які старатимуся втілити у роботі своєї бібліотеки.

Дуже дякую організаторам школи – Оксані Бояриновій, Ярославі Хіміч, Олені Сльозці та Миколі Вірстюку – за насичену програму, за чотири дні шаленого драйву, море позитивних емоцій, неймовірного задоволення, незабутніх вражень.

Особлива подяка голові Волинського обласного відділення УБА Ларисі Миколаївні Назарчук за сприяння в поїздці.

Р.S. Ці чотири дні стали для мене поштовхом до самовдосконалення. Хочу побажати всім наснаги, творчих звершень та сили на організацію ще не однієї такої школи.Реклама у Нововолинську