Головна Новини Нововолинська “НВІП” запускає проект “Нововолинські герої”

“НВІП” запускає проект “Нововолинські герої”

98
0

Якщо першу смерть на Майдані і розстріл під Волновахою сприймали як загальнонаціональну трагедію, то потроху десятки смертей за добу стали для багатьох суворою буденністю. Ми звикаємо й не усвідомлюємо, що кожного дня гинуть молоді хлопці-патріоти, життя кожного з яких – безцінне. Так, їм уже не потрібні нагороди, премії та компенсації… Але ми принаймні мусимо пам”ятати їх і цінувати як героїв, бо це вони “душу й тіло положили за нашу свободу”. Вони – за нашу свободу.

“НВІП” сьогодні (з ініціативи власної та читачів) запустив новий проект і розділ – “Герої Нововолинська”. У розділі розміщуються фото та інформація про загиблих. Сто відсотків, що на фотографіях Ви впізнаєте як мінімум своїх знайомих, бо це вже не старі ветерани невідомої нам війни. Це двадцятирічні хлопці, які росли поруч з нами.

Щоб потрапити в розділ, треба зайти в категорію “Новини”:

Відомостей про наших героїв дуже мало: при підготовці матеріалів ми використовували свої відомості, соцмережі й те, що ви присилали нам на пошту. Просимо вас усе, що стосується наших хлопців – спогади, фото, відгуки, точну інформацію, уточнення та доповнення – усе пишіть у коментарях розділу або висилайте на нашу електронку: redactor@nvip.com.ua. Просимо також поширити цю новину на сайтах новин та в соцмережах.

Слава українському солдатові – захиснику Вітчизни! Герої не вмирають!Реклама у Нововолинську