Головна Новини Нововолинська Пропонуємо увазі громадськості міста Нововолинська

Пропонуємо увазі громадськості міста Нововолинська

70
0

Люстраційний лікнеп від Волинського обласного Комітету громадської люстрації. У якому викладено основні критерії та принципи люстраційних процесів, котрі будуть незабаром проводитись в Україні і у Нововолинську зокрема.

Відбуватимуться вони відразу після прийняття Верховною радою «Закону України про люстрацію» та підписання його Президентом України.

Керівні та інші особи, що нині завдяки посадовому, партійному тощо, становищу, мають чи мали у минулому негативний вплив на політичні процеси в українському суспільстві, добробут громад, охорону здоров’я, обороноздатність держави, конституційні права та свободи людей і тому подібне, люструватимуться згідно вже існуючих, спеціально створених для цього методик.

Будуть відкриті архіви колишнього КГБ, розсекречені відповідні радянські документи та нормативні акти. Це зовсім не значить, що когось ув’язнять на великі терміни. Ці особи більше ніколи не будуть працювати на керівних державних посадах. Проте, якщо буде доведено їхню причетність до розкрадання державного чи комунального майна, бюджетних коштів у особливо великих розмірах, земельних ділянок, відмивання «брудних грошей», переслідувань громадян за іншодумство і політичні переконання, їхнє небажання чи неспроможність довести походження свого майна, як і у членів їхніх сімей, невідповідність вказаних у «Декларації про доходи» коштів стосовно способу ведення їхнього життя тощо, то такі особи змушені будуть доводити свою невинуватість у судах.

Очевидно, що у майбутньому «Законі про люстрацію» буде передбачено і кримінальну відповідальність для депутатів місцевих рад за прийняті ними колегіальні фракційні рішення, котрі прямо чи опосередковано суперечать Конституції України, Кримінальному кодексу України, законам чи нормативним актам Кабінету Міністрів України. Тобто, каратимуть тих, що нанесли великі матеріальні та моральні збитки територіальним громадам Держави і підірвали віру громадян у справедливість і невідворотність покарань за скоєні злочини. За патологічну жадібність, зажерливість, кумівство, сватівство, крадіжки, ігнорування законів, людські сльози та страждання потрібно буде відповідати.  

Люстраційний комітет міста НововолинськаРеклама у Нововолинську