Головна Новини Нововолинська Новий гірничо-збагачувальний комбінат планують збудувати у Нововолинську

Новий гірничо-збагачувальний комбінат планують збудувати у Нововолинську

96
0

Про це стало відомо під час візиту губернатора Волинської області Віктора Гунчика на шахту №10 “Нововолинська” 18 вересня – інформує інтернет-видання “БУГ”.

«Я вдячний, що маю можливість познайомитися з комплексом. Він вражає, відчуваю, що він дихає. Це не заморожений комплекс, куди треба лише приносити гроші. Він працює. Люди, які сьогодні просувають фінансування цього комплексу, не повинні зупинятися», – сказав очільник області.

Як розповів Віктор Гунчик, найбільшим недоліком комплексу є те, що шахта не має закритого циклу. Наразі ж немає збагачувальної фабрики, тому видобуте вугілля везуть на Львівщину, і через це шахта несе додаткові витрати. Тому губернатор впевнений, що варто задуматися про побудову гірничо-збагачувальної фабрики, і він піднімав це питання у Міністерстві енергетики. Міністерство зацікавлене в тому, щоб шахта чимшвидше запрацювала на повну потужність. Адже з 70 шахт на Донбасі зараз активно працюють лише 23. Тому вже до кінця вересня необхідні документи відправлять у Міністерство фінансів, щоб оперативно отримати кошти.Реклама у Нововолинську