Головна Новини Нововолинська Волонтер Костянтин Зінкевич: посвідчення кандидата в нардепи й розмова з генералами

Волонтер Костянтин Зінкевич: посвідчення кандидата в нардепи й розмова з генералами

90
0

Волонтер 51 ОМБр Костянтин Зінкевич за день убив двох зайців: отримав посвідчення кандидата в нардепи й поспілкувався з генералами на незручні теми. Нагадаємо, генерал Пушняков раніше заявив, що МО повністю забезпечує солдатів усім необхідним, а допомога волонтерів – це “якась їхня акція”.

Пряма мова волонтера:

Вчора був насичений день.
Після ЦВК – відразу у Міністерство оборони. З”їхались волонтери з усієї України, у яких дуже мало часу і завжди є що сказати. А там нас чекала лекція-розмова з Гелетеєм, Пушняковим and company.

Добре, що зустрілись, добре, що генерал Пушняков вибачився перед волонтерами (навіть двічі). Дехто, правда, цих вибачень не прийняв. Усі побачили, що між нами є стіна. Стіна небажання, непоінформоваості, стіна згідно IQ співрозмовників. Дехто з генералів у розмові часом забував, що він не перед строєм солдат.
Списи ламали добре, виступали багато!

Особисто я задав міністру Гелетею питання про долю комбрига Пивоваренка та про правонаступництво 14-ї бригади від 51-ї. Всі бачили, що міністру оборони ці питання були неприємні (ну я не знав). Але він, як справжній міліціонер, почав розповідати про військову форму.
Панасюк Олексій із групою волонтерів, у яких тонка душевна організація, вийшов із гарної зали раніше. Так і зловив на сходах генерала Пушнякова для продовження розмови. А почалась вона у Льоши з генералом ще у травні на сході України.

Олексій обсудив усі деталі розстрілу блок-посту біля Волновахи 22 травня. Пан генерал погодився із нашою версією розвитку подій. Але я чомусь думаю, що у Петра Порошенка лежить на столі доповідь з діаметрально протилежними фактами.
Я прошу своїх побратимів волонтерів поділитись і враженнями, і тезами, про що йшлося.Реклама у Нововолинську