Головна Корисне Шок! На нововолинцях хочуть заробити шахраї, прикриваючись війною (ЗАПИС)

Шок! На нововолинцях хочуть заробити шахраї, прикриваючись війною (ЗАПИС)

106
0

Комусь війна – класна нагода для для того, аби заробити гроші..

На щастя, шахрайка зателефонувала до одного із засновників “НВІПу” – Володимира Стасюка. Гроші виманювала професійно: постійно зверталася на ім’япо батькові, на запитання відповідала чітко та із жалісливою інтонацією. Сто відсотків – користувалася базою даних.

“Зателефонували мені вчора нібито з відділу Міжнародної фундації “Фонд “Оживи мрію” з номеру 067 464 78 16, – розповідає Володимир. – Сказали, що “отримали терміновий запит від командира 12 батальйону Микити А. М. про те, що 12 батальйон обстріляли з Градів і їм терміново потрібна допомога” Судячи з тексту й манери спілкування, типовий лохотрон. Почали розмову фразами “як ваше здоров’я”, “дякувати Богу” ітд. А після того, як я відповів, що сам є волонтером, збираю кошти у своєму місті для бійців АТО й не довіряю сумнівним прохальникам, отримав: “пішов на…й” та й трубку повісили. Розмову, на щастя, вдалося записати”.

Завтра шахраї можуть попросити кошти й у вас, а тому жертвуйте кошти або бепосередньо сім’ям військових або перевіреним волонтерам. Принаймні питайте паспорт, інакше є ризик, що Ваша пожертва осяде в кишені шахрая.

Олександр ТопорівськийРеклама у Нововолинську