Головна Новини Нововолинська Про чотирьох полонених волинян усі забули, – журналіст

Про чотирьох полонених волинян усі забули, – журналіст

90
0

Редактор відділу журналістських розслідувань газети “Волинь Нова”, правозахисник Василь Нагорний написав у соцмережі про чотирьох волинян (один – із Нововолинська), про яких “уже забули дві сторони”:

“Звертаюсь до всіх, хто пов’язаний з обміном полонених. 
Телефонував полонений Криницький Ігор Іванович (мешканець Турійського району ). Каже, що про нього та ще трьох хлопців з Волині (Дяк Олександр Володимирович- Любомльський район, на жаль двох інших прізвищ я не знаю, вони з Любешівського району та Нововолинська) всі забули. Каже, що в Сніжному сьогодні йде обмін, складаються списки, а вони метал ріжуть в Дмитрівці.
Будь-ласка, хто має будь-яке відношення до обміну полоненими, не забудьте про цих волинян. Вони є у всіх списках, пройшли всі процедурні питання тут у нас, просто знаходяться не в Сніжному, а неподалік в Дмитрівці і схоже про них забули обидві сторони. Може про них і пам’ятають, але хлопці панікують, бо всі обміни проходять без них. Кандидати, і діючі, давайте, шевеліться включіть свої важелі впливу потурбуйтесь про мешканців вашої області.”Реклама у Нововолинську