Головна ЗМІ З полону будуть звільнені всі офіцери 51 бригади, – СБУ

З полону будуть звільнені всі офіцери 51 бригади, – СБУ

90
0

Дружини військовополонених офіцерів 51 бригади сьогодні, 8 жовтня, у Києві вимагають у вищого керівництва держави звільнення з полону їхніх чоловіків.

Учора рідні військовополонених офіцерів 51-ої ОБМ зустрілись із заступником голови СБУ Віталієм Яловенком, а також керівником волонтерського центру звільнення полоненихВолодимиром Рубаном.

«Надія є. І за неї тримаються ці жінки, чоловіки-офіцери яких знаходяться у полоні. Ці мужні і терплячі жінки. Сьогодні у Києві залишились 4 дружини офіцерів, які очікують прийому у Президента. Інші дівчата вчора увечері повернулись додому», – написав у Фейсбуці волонтер Костянтин Зінкевич.

Він поділився у соцмережі фотографією Oksana Khmilevska, яка написала:

«Визволіть наших синів,чоловіків, братів з полону! Чому офіцерів взагалі не звільняють,навіть поранених? Чи знають наші можновладці – як це бути в полоні,коли кожен день невідомість і загроза смерті? І великий душевний біль, що ти не потрібен своїй державі,за яку пішов воювати.

Це крик душі цих жінок,які пришли до Адміністрації Президента, в надії, що їх вислухають», – пише у Фейсбуці Oksana Khmilevska.

7 жовтня народний депутат України від Євген Мельник разом з рідними військовополонених офіцерів 51-ої ОБМ зустрівся з керівництвом СБУ, зокрема із заступником голови СБУ Віталієм Яловенком.

Основне питання, що обговорювалося під час зустрічі, – це звільнення з полону офіцерів, якіперебувають в неволі вже більше місяця. Рідні нарікали, що керівництво СБУ не робить достатніх кроків по їх визволенню, – повідомляють у прес-службі Волинської обласної організації ВО «Свобода».

Віталій Яловенко, який є керівником міжвідомчого центру допомоги громадянам у питаннях звільнення полонених, заручників та віднайдення зниклих безвісти, усі закиди відкинув. Натомість запевнив, що переговори по їх звільненню ведуться, СБУ знає про кожного офіцера, що перебуває у полоні, про стан його здоров’я і про те, де їх утримують.

Також на зустріч завітав Володимир Рубан – керівник волонтерського центру звільнення полонених, який розповів, що волонтерам та працівникам СБУ вдалося домовитися з представниками ДНР та ЛНР про те, щоб полонених офіцерів не били та не катували.

Рідних запевнили, що з полону будуть звільнені усі офіцери.

Джерело: “Волинські новини”Реклама у Нововолинську