Головна Соціум 14 жовтня зустріч із Юрієм Шухевичем та Віктором Яремою*

14 жовтня зустріч із Юрієм Шухевичем та Віктором Яремою*

112
0

14 жовтня, на свято Покрови Пресвятої Богородиці, у Володимирі-Волинському та у Нововолинську відбудеться зустріч із багатолітнім в’язнем радянських таборів, сином генерал-хорунжого УПА Романа Шухевича, активним учасником Революції гідності. Героєм України, а нині кандидатом у народні депутати від Радикальної партії Олега Ляшка Юрієм Шухевичем.

Юрій Шухевич на своєму віку пройшов важкий і тернистий шлях. Сьогодні він має велике бажання поділитися своїми знаннями та досвідом із молодим українським поколінням. Тож запрошуємо усіх бажаючих на зустріч до розмови із тим, хто прикладом свого життя жертовності та віри показав, якими повинні бути справжні сини України.

Кандидати у народні депутати від Радикальної партії Олега Ляшка Юрій Шухевич та Віктор Ярема обговорять із волинянами стратегію радикальних змін та поділяться з нами своїм баченням майбутнього України.

Зустріч відбудеться 14 жовтня о 15 годині у Володимирі-Волинському в Культурно-мистецькому центрі ім. Тараса Шевченка, в Нововолинську зустріч відмінена.

Штаб Радикальної партії Олега Ляшка
(політична реклама) Реклама у Нововолинську