Головна Новини Нововолинська Допомога від кандидатів в депутати для учасників АТО

Допомога від кандидатів в депутати для учасників АТО

96
0

21 жовтня Нововолинський центр допомоги військовим звернувся до кандидатів у народні депутати України по одномандатному виборчому округу № 19 з відкритим листом. Дякуючи ЗМІ, інформація до наших майбутніх обранців надійшла досить швидко.

Після публікації 21/10/2014 вже в першій половині дня був дзвінок від представників молодого та активного кандидата Ігоря Гузя. Зробили декілька уточнень по тому, як будуть витрачені кошти, куди піде допомога і була досягнуту згода.

Через деякий час до нас в НЦДВ під’їхав Бадзюнь Богдан, привіз допомогу 10 000 грн. і повідомив, що Богдан, Віталій та Олег Бадзюні підтримують Ігоря Гузя, в його користь роблять цю пожертву для допомоги військовим.

Після обіду з нами зв’язалися добре знайомі хлопці з волонтерської команди Костянтина Зінкевича. Уточнили потреби військових, їх кількість і домовилися, що вони на наступному тижні відправлять туди машину з допомогою від їхньої волонтерської групи.

22.10.2014 з самого ранку до нас зателефонували представники Сергія Мартиняка та повідомили нас, що вони хочуть пожертвувати для АТО 15 тис. грн., ми домовилися про зустріч. Представник Сергія побажав бути присутнім при закупівлі спорядження для військових на вказану суму. Ми поїхали на оптовий склад де досить швидко переводили гроші в теплі речі для військових.

Хочеться зазначити що Сергій Мартиняк балотується не по 19 окрузі, а тут лиш розташоване його виробництво.

Волонтерами НЦДВ зформовано 20 іменних передач, на блокпост придбаний генератор, який забезпечить 40 бійців електрикою. Небайдужий пенсіонер нам приніс бензопилу. Вона після дрібного ремонту їде до 150 вояків, які чекають, щоб оцінити її продуктивність в будівництві бліндажів.

Кожна Ваша копійка береже життя та здоров’я солдата.

Солдати з нетерпінням чекають , щоб до допомоги долучилися решта кандидатів в депутати до ВР.

Короткий витяг з звіту:

Джерело: Нововолинський центр допомоги військовим

.Реклама у Нововолинську