Головна Новини Нововолинська Юрій Луценко: «Вважаю Ігоря Гузя своїм побратимом»*

Юрій Луценко: «Вважаю Ігоря Гузя своїм побратимом»*

98
0

Голова політичної партії «Блок Петра Порошенка» висловив слова підтримки кандидату у народні депутати від «Народного Фронту».


…Я дружу із Ігорем Гузем, щиро його поважаю. Ви знаєте, що я підтримував «Бандерштат», який проводить Ігор і маю за честь завжди туди приїхати – «перезарядити» батарейки, почути молодь, яка туди приїздить з усієї країни, – такі теплі слова Юрій Луценко адресував днями кандидату у народні депутати у виборчому окрузі №19.

Справді, Юрій Луценко та Ігор Гузь познайомилися ще у березні 2001 року під час акції «Україна без Кучми». Тоді молодий громадський активіст Ігор Гузь разом із революційно налаштованою молоддю намагався скинути владу скомпрометованого президента Кучми. Після акції протесту Ігоря затримала міліція і ув’язнила в Дарницькому СІЗО. А Юрій Луценко разом з В’ячеславом Кириленко і Тарасом Стецьківим визволяв молодого революціонера.

Згодом Юрій Віталійович декілька разів відвідував фестиваль «Бандерштат» й розповідав, як організувати опір режиму Януковича. А вже під час Євромайдану Юрій Луценко підтримав Ігоря Гузя, проти якого на Волині відкрили справи за кількома статтями. Молодому політику загрожувало 8-річне ув’язнення. Луценко підтримав товариша, записавши публічне відеозвернення.

Отож, цими днями Юрій Луценко побував на Волині й дуже тепло відгукнувся про Ігоря Гузя.

«Я дуже позитивно до нього ставлюся і бажаю найкращого. Вірю, що волиняни самі зроблять потрібний вибір. Впевнений, що вони проголосують правильно, незважаючи на великий вибір політичної палітри», – сказав Юрій Віталійович.

Крім того, один з лідерів «Блоку Петра Порошенка» запевнив, що в майбутньому його партія запросить до управління країною всі партії Майдану. «Ідеологічних розбіжностей між нами немає», – сказав Юрій Луценко.

«Я вважаю, що в майбутньому парламенті для ефективної роботи потрібно створити коаліцію, в які ввійдуть «Блок Петра Порошенка» і «Народний фронт». Я підтримуватиму таке об’єднання, адже тільки спільно зможемо закріпити перемогу Революції Гідності», – сказав Ігор Гузь.

Зустрічі Юрія Луценка та Ігоря Гузя завжди теплі й дружні. Цього разу Юрій Віталійович подарував своєму побратиму автобіографічну книгу «По обидва боки колючого дроту» із таким автографом: «Ігорю Гузю – другу і соратнику».

Ця новина – політична реклама.Реклама у Нововолинську