Головна Новини Нововолинська Онлайн-режим із кандидатами-мажоритарниками. ПІДСУМКИ

Онлайн-режим із кандидатами-мажоритарниками. ПІДСУМКИ

94
0

На початку тижня ми анонсували серію прямих ефірів із кандидатами в нардепи по мажоритарному 19 округу.Майже всі кандидати говорять про гласність, відкритість, діалог. Неучасть основних рейтингових кандидатів ми сприймемо за нівелювання ними цих цінностей. Тоді нам доведеться шукати відповіді на підготовані запитання самотужки й публікувати їх. Будь-які посилання на нашу упередженість чи відсутність часу ми сприймемо за банальне боягузтво“, – такий був анонс, самовпевнений і безапеляційний.

Ми хотіли побачити в студії, яку склепали нашвидкоруч, усіх рейтингових кандидатів, і це нам майже вдалося! В онлайн-режимі ми поставили абсолютно всі запитання користувачів; заради цього навіть працювали в ефірі 3 години поспіль.

Не побоялися прийти до нас: Костянтин Зінкевич, Зінаїда Купира, Ігор Гузь, Андрій Оніщук, Євген Мельник. Ми вважаємо їх відкритими політиками. Отримали відмову від Юрія Гупала (боязнь камери), Олексія Буторіна (термінові справи), Віктора Яреми (раптово зірвав голос); ці кандидати для нас не є відкритими. Особливий момент – Микола Юнак. Має профілі в соцмережах, додає в друзі, але не відповідає на повідомлення. Ну на хіба створювати тоді профілі, якщо ти не збираєшся вести діалог? Аби спамити недолугою рекламою?

ПЕРЕГЛЯНУТИ ЕФІРИ (тисніть на прізвище): Костянтин Зінкевич, Зінаїда Купира, Ігор Гузь, Андрій Оніщук, Євген Мельник.

Під час ефірів ми почули багато цікавого й не цікавого; правду, відверту брехню, недомовки і “з”їжджання” з теми. Нам довелося спробувати себе в ролі телеведучих і побачити, що багато чого ще треба вивчити.

Ефіри задля справедливості зробили безкоштовними (на відміну від реклами, яку оформлюємо договорами). В кінці кожного ефіру ми вручали кандидатам візитку з реквізитами і пропозицією допомогти, якщо їм сподобався наш проект. Адже зараз не маємо ні власного приміщення, ні нормальної апаратури, й не збираємося приймати їх від когось “у подарунок” в обмін на цензуру чи упередженість. Усі суми пожертв опублікуємо.

У всіх без виключення кандидатів ми побачили і плюси, і мінуси. Стовідсоткового ідеала, зважаючи на власні спостереження, не виявили.

Протягом виборчої кампанії ми старалися бути незаангажованими й нікому не нав’язувати будь-яких думок. Усі ефіри є в записі – перегляньте. І обирайте серцем, пам’ятаючи про Майдан і про те, що війна ще не закінчилась. Дякуємо, що взяли участь у нашому проекті, кандидати й користувачі 🙂 Маємо надію, вам було цікаво з нами. Олександр Топорівський, Володимир Романовський, Володимир Шабас.

Олександр Топорівський,
автор проекту Реклама у Нововолинську