Головна Економіка Перший сміттєпереробний екологічний завод мають збудувати у Нововолинську уже в 2016-му році

Перший сміттєпереробний екологічний завод мають збудувати у Нововолинську уже в 2016-му році

104
0

Німці хочуть будувати на Волині сміттєпереробні заводи, повідомляє інформаційне агенство «Волинські новини». Під час зустрічі голови обласної державної адміністрації Володимира Гунчика з представниками компанії «INSILDeutschlandUG» (ФРН) вчора, 23-го жовтня, учасники підписали меморандум про співпрацю.

До волинян звернувся виконавчий директор компанії «INSILDeutschlandUG» (ФРН) Олександр Приходько, який побажав українцям усього найкращого і висловив сподівання, що події в країні призведуть до кращих змін та вдасться разом налагодити тісну співпрацю.

Окрім того, іноземний гість вибачився за те, що не може розмовляти українською, бо ще не вивчив мову досконало, тому розмовляв російською.

«Цей технопарк, який ми запропонували створити на території Волині, принесе дуже хороші економічні показники й вирішить багато екологічних проблем. Ми готові з наступного року розпочати будівництво «Нововолинського Екотехнопарку» й за 18 місяців його завершимо.

Також ми готові реалізовувати свій проект і в Луцьку як пілотний. Німецькі колеги беруть на себе співфінансування, аби показати як цей завод може працювати і приносити прибуток.

Загалом, наш проект по Україні щодо побудови заводів з переробки твердих відходів, передбачає 100 мільйонів євро», – розповів виконавчий директор компанії «INSILDeutschlandUG» (ФРН) Олександр Приходько.

Так, німці дадуть на завод в Нововолинську – 40 мільйонів євро. Окрім того, впродовж року місто даватиме заводу 25 тисяч тонн непотребу, яке зараз вивозять на міське сміттєзвалище на території Іваничівського району.

Екотехнопарк із сміття вироблятиме бензин, солярку, бітум, а також холод для холодильних установок та теплоенергію.Реклама у Нововолинську