Головна Новини Нововолинська У Порошенка хочуть приватизувати всі шахти

У Порошенка хочуть приватизувати всі шахти

82
0

Приватизувати всі шахти в Україні хочуть у Порошенка. У рамках коаліційної угоди “Блоку Петра Порошенка” передбачена лібералізація вугільного ринку та приватизація шахт. Про це йдеться в тексті документу, оприлюдненого прес-службою політсили, – інформує ТСН.

Президентська партія в своєму варіанті коаліційної угоди пропонує реформувати вугільну галузь України. Зокрема, політики хочуть впровадити біржову форму торгівлі вугіллям за допомогою електронних торгів, перейти на прямі договори з продажу вугілля та ліквідувати держпідприємство “Вугілля України”.

Окрім цього, представники “Блоку Порошенка” пропонують приватизувати всі вугледобувні підприємства України, а ті шахти, які не вдасться приватизувати, пропонують ліквідувати чи “законсервувати”. Також в рамках коаліційної угоди депутати пропонують організувати соціальну підтримку гірників та населення шахтарських населених пунктів, де будуть ліквідовані вугледобувні підприємства. Як повідомлялося раніше, у “Блоці Порошенка” пропонують не допускати квотування заступників міністрів.Реклама у Нововолинську