Головна Новини Нововолинська Нововолинський депутат “забув” передати солдатам частину виручки від благодійної вечірки

Нововолинський депутат “забув” передати солдатам частину виручки від благодійної вечірки

96
0

Ще 20 вересня у нічному клубі “DON BASS” прогриміла вечірка “MAKE LOVE NOT WAR”.

Задум свята був чудовим: клуб мав частину виручки від заходу передати на допомогу солдатам, плюс у залі стояла скриня для благодійних внесків, з неї – теж усе нашим бійцям.

Саме через такі благородні цілі організаторів “Нововолинський інформаційний портал” зробив клубу безкоштовну рекламу: став медіа-партнером і транслював вечірку онлайн.

Свято закінчилось, гроші зі скриньки порахували й передали в Центр допомоги військовим, а от про частину виручки власник клубу й депутат міськради Василь Бутинець волів скромно промовчати. Нам пояснили: пан Василь не збирається комусь жертвувати свій заробіток.

Байдуже, що вечірка була благодійною, байдуже, що там обіцялося… Скринька стояла? Стояла. Грошей назбирали? Назбирали. От і все, вечірку можна вважати благодійною. Сьогодні четверте листопада, а горе-депутат частину виручки від вечірки досі не передав на допомогу нашим бійцям. Мало того: за весь час роботи центру, як свідчить звіт (http://www.ncdv.com.ua/index.php/ua/template-styles/zvit-hotivka), він не передав у центр для солдатів ні копійки.

Від порталу. Ми готові безкоштовно підтримувати будь-які благодійні акції, але такі ситуації для нас є неприйнятними. Щиро віримо, що пан Бутинець виправиться якнайшвидше: закине кілька гривень на допомогу нашим хлопцям:)Реклама у Нововолинську