Головна Новини Нововолинська Солдатам – відпустки замість СІЗО, – матері “відвоювали” синів у Генпрокурора

Солдатам – відпустки замість СІЗО, – матері “відвоювали” синів у Генпрокурора

124
0

“Ура!!! Хлопців переводять у Володимир, та дають відпустки!!!” – радісну новину повідомила на своїй сторінці в соцмережі активістка Волинського автомайдану Анна Мовяк.

Нагадаємо: хлопців 51-ої бригади, яких іще в серпні запроторили в СІЗО в Запоріжжі, звинувативши у дизертирстві, одразу після виборів почали “пресувати” прокурори. Із кінця серпня їх жодного разу не викликали на допити, на вибори навіть відпустили додому. А одразу після 26 жовтня почали тиснути, аби солдати “визнали свою вину” і як наслідок – отримали “лише умовний” термін.

У СІЗО перебували й наші земляки – Ігор Диня з Нововолинська та Юрій Петриченко із селища Жовтневого.

Солдатів кинулися захищати батьки, журналісти, громадські активісти та правозахисники. Делегація кілька діб поспіль провела у Генпрокуратурі, а батьки навіть оголошували голодування. Врешті-решт справа зрушила з місця: спочатку “достукалися” до Віталія Яреми, а сьогодні домоглися, аби бійців відпустили.

“Не знаю, чи маю таке моральне право, але хочу поки що, привітати і батьків і хлопців з 51 бригади, з початковим процесом визволення наших бійців.
Після тих жахів, що пережили і батьки, і хлопці, та і я разом, справа зрушили з здавалось би з мертвої крапки, Генпрок розібрався нібито, і пацанам виділяється відпустка та справедливе розслідування, і навіть кажуть вже звільнено 2 прокурорів по цій справі (може плітки). Дякую перед усім батькам, добрим людям, волонтерам, активістам Автомайдану, особливо Катерині, за втручання та за справедливу позицію. 
Хоча до кінця, ще не віриться, чекаємо на справедливий результат,” – так прокоментував ситуацію волонтер Микола Біллер-Шкарпетін.Реклама у Нововолинську