Головна Новини Нововолинська Виставку учнів нововолинської школи мистецтв відкрито у Володимир-Волинському музеї

Виставку учнів нововолинської школи мистецтв відкрито у Володимир-Волинському музеї

92
0

Виставку «У кожному серці є місце для творчості» презентували 6 листопада 2014 року у Володимир-Волинському державному історичному музеї імені Омеляна Дверницького. Її автори – учні Нововолинської дитячої школи мистецтв. Про це інформує Музейний простір Волині.

Для огляду відвідувачам музею запропоновано 55 робіт виконаних у техніці живопису, шиття з тканин, батику, бісеру, аплікації та ін.

Викладачі школи Алла Навроцька (на фото) та Олена Киця розповіли про особливості роботи з талановитими дітьми. «Головне – запалити і зберегти у душах дітей любов до мистецтва», – зауважила Алла Навроцька.

З вітальними словами виступили директор Нововолинського народного історичного музею Ірина Костюк, головний спеціаліст відділу культури і туризму Володимир-Волинського міськвиконкому Ірина Ліщук, директор Володимир-Волинської дитячої художньої школи Адам Михалик.

Із захопленням оглянули виставку майбутні художники – студенти Володимир-Волинського педколеджу імені А. Кримського (викладачі Валентина Залуніна і Тетяна Токарєва).

Окрасою презентації стали пісні «Намалюй» (виконала Ліна Ткачук – вихованка Центру позашкільної освіти, викладач Галина Тюрікова) і «Молитва» (виконала Ольга Шавала, викладач Галина Тюрікова) і «Молитва про Україну» (автор слів, музики і виконавець Олександр Стемковський). Виставка «У кожному серці є місце для творчості» буде відкрита для огляду до кінця листопада нинішнього року.

Богдан Янович, науковий співробітник Володимир-Волинського історичного музею.Реклама у Нововолинську