Головна Новини Нововолинська Притулок для тварин у м. Нововолинську (оновлено 13.11.2014)

Притулок для тварин у м. Нововолинську (оновлено 13.11.2014)

132
0

upd/admin 13.11.2014.

Сьогодні їздили подивитись на притулок для тварин, що знаходиться неподалік Низкиницького монастиря. Ми побачили до десяти собачок, одна з яких була в жахливому стані в куточку подвір”я. Всі інші тварини виглядали досить доглянуто. Тобто матеріал анонімного “боцмана” – неправдивий, неактуальний, про що свідчить дата під відео – воно дворічної давності.

Додано Боцман 12.11.2014.

Шановний мер Сапожніков Віктор Борисович, звертаюсь як житель міста Нововолинська до Вас із питанням відносно притулку для тварин.

Проблема в тому, що громадянка нашого міста влаштувала з притулку справжній концтабір для тварин! Вона їх погано та й практично не годує, собаки не вакциновані. Крім того, здихають з голоду, і це факт. Собака в притулку не реабілітуться, а навпаки – здихає з голоду!

Ось Вам прямі докази знущання над тваринами:

Ми бачим кості та шкіра одна, крім того навіть не видно їжі біля будок тварин! Я не буду питати, куди кошти йдуть, котрі люди здають на їжу тваринам у ці ящечки з назвою “собачки жерти хочуть”, котрі стоять в магазинах, супермаркетах, де тисячі людей дивляться на ці надписи брутальні (написати скромно “на притулок бездомним тваринам” вона не може!) як наших жителів, так і гостей міста, а наше населення складає близько  53 838 мешканців!

Проблема в тому, що громадянка цього міста не вміє, не має змоги тримати тварин. Те, що вона називає притулок – це справжній концтабір! У тварин значно більше шансів вижити на волі, ніж у її концтаборі.

Буду писати відверто. Ви вже вибачайте! Я розумію, що Ви напевно не хочете її чіпати, щоб не було “воні”, але як же знущання над тваринами, яке ми всі бачимо? Діти наввіть дивляться відео і плачуть. Ви розумієте?

Шановний мер! Просимо Вас прийняти міри щодо долі даного притулку або створити новий притулок із захисту тварин, але не під керуванням цієї людини! Тому що саме Ви, наш мер, за якого голосує більша частина жителів Нововолинська і я в тому числі, повинні вирішити цю проблему, а це проблема!

Крім того, просимо притянути керівника цього притулку до відповідальності через правоохоронну органи за 

СТАТТЯ 89. ЖОРСТОКЕ ПОВОДЖЕННЯ З ТВАРИНАМИ

Жорстоке поводження з тваринами, їх мордування або вчинення інших дій, що призвели до їх мучення, каліцтва чи загибелі, – тягнуть за собою накладення штрафу від дев’яти до двадцяти одного неоподатковуваного мінімуму доходів громадян.

Ось  Вам весь факт на лице!! Жорстоко поводиться з тваринами і це факт беззаперечний! Шановний мер! Просимо прийняти радикальні міри по відношенню до пані, котра тримає притулок в с. Низкиничі.

З повагою, БОРЦІ ЗА СПРАВЕДЛИВІСТЬ.Реклама у Нововолинську