Головна Соціум Нардеп Ігор Гузь роздумує, чи об’єднуватися з Єремеєвим, Івахівим та Мартиняком

Нардеп Ігор Гузь роздумує, чи об’єднуватися з Єремеєвим, Івахівим та Мартиняком

106
0

Нововспечений депутат Ігор Гузь вирішив проконсультуватися з друзями в соцмережах, чи варто створювати депутатську групу “Волинь”. Як відомо, область у парламенті представлятиме шість депутатів, троє – із “Народного фронту” (Гузь, Лапін та Савчук), ще троє – самовисуванці: Єремеєв, Івахів, Мартиняк. Наводимо текст посту Ігоря Гузя повністю:

“В минулому скликанні ВР була створена, але майже не працювала парламентська депутатська група “Волинь” співголовами якої були Ігор Єремєєв та Анатолій Вітів.

Наразі в цьому скликанні ми маємо шість парламентарів, що представляють Волинь, троє фронтовиків (Гузь, Лапін, Савчук) та троє представників групи Континіум (Єремєєв, Івахів, Мартиняк), як Ви знаєте Ігор Палиця відмовився від депутатського мандату.

Так от в кулуарах обговорюється доцільність створення такого об’єднання у чинному парламенті та налагодження його ефективної роботи для блага волинян.

З однієї сторони логіка є, всі волинські парламентарі мають об’єднатися навколо проблем області та власне виборчих округів. І для нововолинців не так важливо хто проб’є дофінансування будівництва шахти №10 чи для горохівчан у відновленні роботи цукрового заводу у Мар’янівці. Потрібно об’єднувати зусилля, незважаючи на політичні та ідеологічні платформи.

З іншої сторони ми всі знаємо як проходили вибори в округах № 20, 21, 23 і які претензії мали до ходу виборчої кампанії активісти демократичних організацій, майданівці та й просто небайдужі волиняни.

Що скажете? Варто створювати таку групу чи ні?”

Нагадаємо: Єремеєв, Івахів, Мартиняк голосували за “диктаторські” закони 16 січня цього року. Тому навіть тим, що Ігор Гузь допускає об”єднання з ними, нардеп перекреслює ідеали Майдану.

“Фронтовик” також натякає на нечесну виборчу кампанію мажоритарників. Але ж “ми всі знаємо”, як вів її в нашому окрузі сам Гузь. Робимо висновки.Реклама у Нововолинську