Головна ЗМІ Нововолинський протест: активісти прийшли до прокурорів зі смітниками (ФОТО, ВІДЕО)

Нововолинський протест: активісти прийшли до прокурорів зі смітниками (ФОТО, ВІДЕО)

114
0

Сьогодні о десятій громадські активісти пікетували міську прокуратуру, – повідомляє “Нововолинський інформаційний портал”.

Мітингувальники прийшли зі своїми шинами та сміттєвими контейнерами, привезли звукопідсилювальну апаратуру. Городяни обурювались незадовільною роботою правоохоронців і вимагали відставки повного складу прокуратури.

Зокрема, голова ГО “Україна+Польща” Анатолій Бідзюра скаржився на численні “відписки” прокурора міста, які той надсилав у відповідь на інформаційні запити. Активіст стверджує, що прокурор встановлював йому психіатричні діагнози просто у своєму кабінеті.

Керівник ГО “Самооборона Нововолинська” Володимир Шаповал обурений тим, що в місті як ніколи загострилась криміногенна ситуація, а прокуратура “відмазує” винних.

Декілька жителів висловили невдоволення тим, що прокуратура відверто ігнорує докази в кримінальних провадженнях, де вони є потерпілими; нарікання були також щодо корупції у міській лікарні, зловживання під час ремонту доріг та розкрадання коштів керівництвом ДП “Передпускова дирекція шахти № 10”.

Невдоволення роботою прокуратури також висловили депутат міськради Руслан Влодарчик, екс-очільник Іваничівської РДА Андрій Бадзюнь, голова ГО “Волинські патріоти” Володимир Красуля, шахтар Василь Каращук та представник “Люстраційного комітету” Володимир Павлюк.

Окремі міські депутати прийшли на акцію, проте сором”язливо ховалися позаду натовпу.

Натомість прокурор міста Олександр Шпота зі звинуваченнями не погодився, хоча й визнав, що прокуратура працює погано: “Із 76 скоєних злочинів розкрито 20, а 56 – ні, і це поганий показник“. Заяву про звільнення писати відмовився: “У мене немає такого бажання, я завжди відповідаю за свої вчинки. Можете катати мене в смітнику, можете кричати, але це нічого не змінить“.

Очільник прокуратури міста також заявив, що корупції в міській лікарні немає, адже немає задокументованих фактів.

Громадські активісти планують продовжити акцію протесту рівно через 2 тижні – 23 грудня.

Олександр ТопорівськийРеклама у Нововолинську