Головна Новини Нововолинська За ухилення від мобілізації судили волинянина!

За ухилення від мобілізації судили волинянина!

84
0

Житель Володимир-Волинського району проігнорував повістку про мобілізацію і не з’явився до військкомату, через що отримав судимість. Про це повідомляє «Під прицілом»

Згідно з Указом президента Петра Порошенка від 22 липня «Про часткову мобілізацію» на службу у зону антитерористичної операції призивалися офіцери та сержанти запасу всіх військових спеціальностей, рядовий склад у запасі всіх військових спеціальностей з армійським досвідом та вищий офіцерський склад всіх військових спеціальностей.

Мобілізація відбувалася по усій Україні без виключення. Чоловік, який згодом постав перед судом, теж отримав повістку про мобілізацію та і навіть пройшов медогляд. Військово-лікарська комісія визнала його придатним до військової служби.

З матеріалів справи відомо, що підсудний був військовим першої категорії запасу і навіть має військово-облікову спеціальність.

Однак уже в останній момент, коли військового вже повинні були розподілити у військову частину для проходження служби, – він просто не з’явився.

Через це йому довелося прийти до суду, адже такі дії військового запасу розцінюються як «ухилення від призову за мобілізацією», і це уже стаття 336 кримінального кодексу України.

Під час судового засідання чоловік розкаявся і просив його суворо не карати, але Володимир-Волинський міський суд засудив його до 2 років позбавлення волі. Однак зважаючи на те, що це була перша судимість порушника, суд присудив йому 1 рік іспитового терміну.Реклама у Нововолинську