Головна Події Сесія міської ради: “фальшива тривога”?

Сесія міської ради: “фальшива тривога”?

98
0

Сьогодні відбулась позачергова сесія міської ради, на розгляді депутатам було подано вісім питань.

Серед усього іншого – формальні зміни в бюджеті-2014, внесення змін до декількох міських програм та прийняття звернення до керівництва держави щодо ситуації з шахтами.

“Родзинкою” стало питання щодо виділення коштів військовим. Ще вчора ввечері  солдатським волонтерам та іншим громадським активістам надійшла інформація про те, що буцімто на сесії виділять 130 тисяч гривень батальйону “Світязь”, який підпорядкований МВС України. За словами очевидців, бійці саме цього батальйону “чатували” під час мітингу біля міської прокуратури.

Журналістам “НВІПУ” проект рішення надіслали близько опівночі. Тоді ж окремі депутати відредаговано: (а одіозна журналістка Наталія Камишникова написала брехливу статтю) в соцмережах закликали людей прийти на сесію.

На сесії “дива” не відбулося: як виявилось, із ста тридцяти тисяч дев”яносто використані ще літом на бронежилети, ще тридцять п”ять дістануться військовим. А рішення приймали, бо змінилася назва військової частини у Володимирі.

Втім, як кажуть волонтери, “лучше перебдить, чем недобдить” )) Вони вже готуються завітати на бюджетну сесію, яка відбудеться вже після Нового року.

Борис Карпус просив міського голову, аби були враховані пропозиції депутатів при підготовці бюджету міста на 2015 рік і запропонував, аби керівники правоохоронних органів міста відзвітували депутатам на наступній сесії; депутати прийняли звернення до центральних органів влади, в якому порушили питання фінансування шахт і дали пропозицію поновити зону пріоритетного розвитку в місті; окремі депутати не знають елементарних речей, які стосуються бюджету міста. Про це та  про інше – у повній відеоверсії сесії міської ради:Реклама у Нововолинську