Головна Новини Нововолинська Шахтарі пікетують міську раду (ВІДЕО, ОНОВЛЕНО)

Шахтарі пікетують міську раду (ВІДЕО, ОНОВЛЕНО)

86
0

Нововолинські шахтарі сьогодні о 10:00 оголосили безстрокову акцію протесту, під міською радою зібралося більш як 300 чоловік.

Міський голова порадив гірникам їхати до Луцька – вирішувати питання в області. Натомість мітингувальнгики вимагають, аби обласна влада приїхала до них.

Тим часом народний депутат Ігор Гузь записав відеозвернення, в якому закликав шахтарів приїхати до Києва – він готовий очолити акцію протесту. Разом з тим, як відомо, нардеп уночі проголосував за проект Держбюджету на 2015 рік:

http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/radan_gs09/ns_golos?g_id=298

Голова Волинської ОДА Володимир Гунчик, який перебував із робочим візитом у сусідньому Володимирі, відмовився зустрічатися з шахтарями – відбув до Луцька. О 16:00 губернатор зустрінеться з ініціативною групою шахтарів, мером міста Сапожніковим та головою теркому вугільної профспілки Калістратовим.

На мітингу шахтарі висловили недовіру Калістратову й оголосили ультиматум: або він завтра пише заяву на звільнення, або йому допоможуть.

Саме в цей момент працівники шахт №№ 9, 10 поїхали перекривати автотрасу “Ковель – Жовква” поблизу моста на річці Західний Буг, а гірники першої та “Бужанської” – поблизу села Діхтів.

Автошлях буде перекритий із 13:00 до 18:00; вантажні автомобілі шахтарі не пропускатимуть зовсім.Реклама у Нововолинську