Головна Новини Нововолинська У Нововолинську знищили більше тисячі боєприпасів

У Нововолинську знищили більше тисячі боєприпасів

92
0

У Нововолинську знищили 36 одиниць зброї та більше тисячі боєприпасів. За рішенням судів, знищенню підлягала вилучена, добровільно здана або ж знайдена зброя, – повідомили у прес-службі УМВС України у Волинській області.

Вилучену у злочинців зброю, ножі та кастети переплавлять на метал у доменній печі ливарного цеху ТзОВ «Промлит».

 За словами начальника відділу матеріального забезпечення УМВС України у Волинській області Юрія Березинського, цього разу знищенню підлягають чотири одноствольних та десять двоствольних мисливських рушниць, сім газових пістолетів та одинадцять пістолетів травматичної дії, а також револьвер травматичної дії, сигнальний та пневматичний пістолети. 

 Крім того, міліціонери знищили 1077 боєприпасів, 5 одиниць холодної зброї, запчастину до зброї та одну одиницю зброї кустарного виробництва.

Правоохоронці нагадують громадянам: незаконне зберігання зброї, боєприпасів, вибухівки – це злочин, за який законом передбачено кримінальну відповідальність. 

Зокрема, згідно зі статтею 263 Кримінального кодексу України, передбачено позбавлення волі на строк від двох до п’яти років. Однак у випадку добровільної здачі зброї до органів внутрішніх справ громадяни звільняються від кримінальної відповідальності.Реклама у Нововолинську