Головна Різне Президент передав у 14 бригаду небоєздатні танки, – волонтер

Президент передав у 14 бригаду небоєздатні танки, – волонтер

82
0

Танки, помпезно передані президентом 14-ій бригаді, – непридатні для бою й годяться хіба для сільськогосподарських робіт, – пише волонтер Костянтин Зінкевич. Зі сторінки в соцмережах:

Гарно Президент пороздавав військову техніку, що було висвітлено у мас-медіа. І військові радісно її отримали.
А командир танкового батальйону 14/51-ї бригади підполковник Валерій Дуріхін таки відмовився прийняти кілька десятків танків із нібито ремонту. Я не буду переповідати, які вади у машин (враги читают), але у кращому випадку вони годились би бути у ролі с/г трактора. «Рука» бронетанкового завода відчувалась лише у свіжій фарбі, яка була покладена на вологий танк. Тому і злазить при дотику.
Комбат знає, як воювали його хлопці у Лисичанську та на Савур-Могилі. Тому й зайняв принципову позицію, і не прийняв ломаччя, як на нього не тиснули старші офіцери та генерал.
Найцікавішим є те, що керівництво бронетанкового заводу готове підписати угоду з Міноборони і виконати усі роботи. І навіть має чим, і є кому працювати. Але чомусь ніхто з ними про це не домовляється. А танкісти 51-ї у машини, які швидко можуть стати їхніми трунами, не сядуть.
Між іншим, танковий батальйон 51-ї бригади на останніх навчаннях (до війни) став найкращим танковим батальйоном Збройних Сил України!
Давиде Араханія, Юрий БирюковTaras SlobodyanyukЮрий Бутусов, я вас прошу, допоможіть донести цю проблему, яку таки можна вирішити, до розпорядників коштів Міноборони. Нам потрібні живі танки! Нам потрібні живі танкісти! Реклама у Нововолинську