Головна Новини Нововолинська В бібліотеці вшанують пам’ять Євгена Сверстюка

В бібліотеці вшанують пам’ять Євгена Сверстюка

84
0

Запрошуємо вас у День українського політв’язня на вечір пам’яті «Євген Сверстюк: феномен Мудреця, Воїна, Героя», який відбудеться 12 січня о 14.00 в центральній міській бібліотеці на пр. Дружби, 17.

«Щоразу, коли звучить: «Героям слава!», переважно у розуміння героїзму вкладається військова звитяга. Але важливо розуміти, що прожити героїчне життя можна, й не бравши до рук зброю. Приклад саме такого героїзму дав нам Євген Олександрович СВЕРСТЮК (13 грудня 1928, с. Сільце, Горохівщина, Волинь — 1 грудня 2014, Київ).

Євген Сверстюк публіцист і літературознавець, філософ, есеїст, поет, культуролог, релігієзнавець, активний учасник національно-демократичного руху, політв’язень радянського режиму. Цей перелік, скільки б його не продовжувати, виглядатиме неповним і спрощеним, адже Євген Сверстюк – не лише знакова постать з іменем, уже зафіксованим на скрижалях епох, це – совість української нації.

Вшанування і наслідування варті: ЙОГО інтелектуальна мужність, вірність ідеалам людської свободи, непідкупність і небажання будь-якої штучної вищості над людьми… , – розповідає директор бібліотеки Світлана Кухарук. – Ми заохочуємо до читання, активного спілкування та намагаємось виховувати у молодого покоління почуття любові до Батьківщини, відданості справі зміцнення державності, активної громадянської позиції».

Контакти: Оксана Кухарук бібліограф центральної міської бібліотеки роб. 3-07-02, моб. (063) 85 08 895Реклама у Нововолинську