Головна Влада Тетяна Монтян приїде на Волинь боротися з “державними рейдерами”

Тетяна Монтян приїде на Волинь боротися з “державними рейдерами”

118
0

Справа ТзОВ “Будсервіс” стала на Волині резонансною: після торгів, які суд на сьогодні визнав незаконними, фірму з приміщення намагалися виселити вже тричі. Подробиці тут: http://nvip.com.ua/node/64561

27 січня об 11:00 у Волинському апеляційному суді буде продовження: підприємець Руслан Драч, ПАТ “Райффайзен Банк АВАЛЬ” і відділ держвиконавчої служби в Нововолинську подали апеляційну скаргу. “Потрійним” пострілом вони намагатимуться відмінити рішення Іваничівського районного суду, яким скасовано результат прилюдних торігв і прав власності Руслана Драча на приміщення ТзОВ “Будсервіс ЛТД” у центрі міста.

Відомий правозахисник Тетяна Монтян, юридична компанія якої наразі представляє інтереси ТзОВ “Будсервіс ЛТД”, прокоментувала нам ситуацію й назвала дії виконавчої служби та підприємця класичним шахрайством:

“Справа ж Цаана – це класичне шахрайство на стадії виконання судового рішення, коли майно було віджате з усіма мислимими й немислимими порушеннями закону «Про виконавче провадження». А коли пішла так звана «обратка», ті, хто це зробив, заворушилися: їм шкода розставатися з майном, яке вони віджали. І тому вони судяться, подають різноманітні скарги…”

Але я все-таки сподіваюся, що виграли в першій інстанції – виграємо і в решті інстанцій, і нічого їм не вдасться, – каже Монтян. – Тому що зараз для того, щоб поламати ці рішення, їм доведеться дуже багато платити нашим анітрохи не корумпованим суддям. І я дуже сподіваюсь, що грошей в них на це не залишилось.”

Тетяна Монтян приїде до Луцька обстоювати права ТзОВ “Будсервіс” особисто – як адвокат.Реклама у Нововолинську