Головна Новини Нововолинська Звіт роботи Нововолинського центру допомоги військовим (за півроку)

Звіт роботи Нововолинського центру допомоги військовим (за півроку)

60
0

Нововолинський центр допомоги військовим вже більш як півроку активно займається збором та доставкою допомоги військовим та їх родинам.

Дякуючи небайдужим мешканцям Іваничівського району та міста Нововолинська вдалося залучити 471 тис. грн фінансової допомоги. Також громада допомогла речами та справами, які просто неможливо оцінити. Продукти, теплі речі, в’язані шкарпетки, спецзасоби, інструменти, ліки… Все це постійно приносять до нас в центр небайдужі.

До співпраці приєдналися підприємства, підприємці і небайдужі мешканці. Вони використовуючи свої ресурси та вміння, виготовляють спецзасоби, екіпірування, сухпайки. Дякуючи такій допомозі, ми змогли зекономити значну суму коштів, яку використали для забезпечення бійців формою, теплими речами, взуттям, екіпіруванням.

Подаємо підсумковий звіт наданої нами допомоги за рахунок зібраних коштів.

Наша благодійна організація лише з вашою допомогою зможе зробити більше. Зараз ми спільно захищаємо країну від агресора. Кожна копійка важлива в нашій роботі, адже щоденно до нас звертаються бійці по допомогу. Форма, берці постійно зношуються, а держава, на жаль, ще не в змозі одягнути бійців. Головним принципом нашої роботи є відкритість. Кожне надходження допомоги та витрати публікуються у відкритому звіті на сайті. www.ncdv.com.ua . Проведена робота показується в групі https://www.facebook.com/groups/vncdv/ 

Не будьмо байдужі.

  • КАРТКА “ПРИВАТБАНКУ” (Бабійчук Б.Ф.) 5169-3305-0655-6742 
  • РОЗРАХУНКОВИЙ РАХУНОК: 26009055512311 

ЄДРПОУ: 39581861 НОВОВОЛИНСЬКИЙ ЦД ВС БФ БО

МФО: 303440 Волинська філія ПАТ КБ “ПриватБанк”

Призначення платежу: благодійна допомога.Реклама у Нововолинську