Головна Новини Нововолинська Презентація нового роману Івана Корсака «Перстень Ганни Барвінок»

Презентація нового роману Івана Корсака «Перстень Ганни Барвінок»

88
0

10.02.2015р. о 14:30 год в приміщенні Нововолинської ЦБС по п-кт Дружби, 17 відбудеться презентація нового роману Івана Корсака “Перстень Ганни Барвінок”.

Видавництво “Ярославів Вал” благословило у світ новий роман Івана Корсака «Перстень Ганни Барвінок». Пантелеймон Куліш і Ганна Барвінок. Їх імена світять нам крізь мліч далеких років, і то не байдуже світло, що вихолонуло у більш ніж столітнім путі, воно зігріває й досі наші серця. Те покоління письменницьке вводило українську літературу в один ряд з кращою європейською. Святі і грішні, великі в подвижництві своєму й кумедні у дріб’язку буднів, – мають перед нами постати такими, якими насправді були. І це не применшить їх величі.

Довідково:
Іван Корсак (15 вересня 1946, Заболоття, Волинська область) — український письменни і журналіст. Вже побачили світ півтора десятка його романів та повістей, переважно на історичну тематику. Зокрема: «Тіні і полиски», «Покруч», «Оксамит нездавнених літ», «Гетьманич Орлик», «Імена твої, Україно», «Таємниця святого Арсенія», «Тиха правда Модеста Левицького», «Капелан Армії УНР», «Отаман Чайка», «Діти Яфета», «Корона Юрія ІІ», «Секрети королівського діаманта» «KARŪNOS DEIMANTO PASLAPTIS», «Завойовник Європи», «Немиричів Ключ», «На межі», «Мисливці за маревом», «Борозна у чужому полі».

Книги Івана Корсака зацікавлять усіх, кому небайдужа історія України і хто має бажання й намір заповнити її білі плями художньо осмисленими фактами.

З повагою, Ольга Волкова літературний агент Івана Корсака
тел. 0504387810
E-mail: litagent.korsak@gmail.comРеклама у Нововолинську