Головна Новини Нововолинська Екс-нардеп Євген Мельник затято не хоче повертати дружині екс-прокурора борг?

Екс-нардеп Євген Мельник затято не хоче повертати дружині екс-прокурора борг?

82
0

Дружина колишнього першого заступника прокурора Волинської області Володимира Веселухи Галина через Луцький міськрайонний суду намагається повернути собі гроші, які ще 10 років тому позичила екс-нардепу, а тоді ще просто бізнесмену Євгену Мельнику.

Під час розгляду цивільного провадження у Луцькому міськрайонному суді стало відомо, що у 2004 році колишній Народний депутат Євген Мельник позичив у Галини Веселухи 50 000 доларів і навіть написав розписку, якою зобов’язався повернути борг протягом року.

Втім, як запевнила сама позивачка Галина Веселуха станом на 2015 рік Євген Мельник повернув лише близько 13 000 доларів.

«Ми в розписці вказали, що борг Євген Іванович має повернути до 1 квітня 2005 року, але так як він цього не зробив, ми усно пролонгували наш договір.

З 2009 року я його постійно просила повернути кошти, але їх і досі немає. Доказом того, що він мені гроші не повертає, є роздруківка з наших переписок і по телефону, і по електронній пошті. Зараз ми не спілкуємося, хоча в нас були дружні стосунки. Але коли Євген Іванович став народним депутатом, він дуже змінився», – пояснила на суді позивачка Галина Веселуха.

У свою чергу представник екс-нардепа Володимир Кондратюк заперечує і переконує суд, що його довіритель виплатив усю суму боргу ще до закінчення терміну розписки. Хоча у той же час заявляє про строки давності, мовляв, якщо Євген Мельник повинен був сплатити борг до 2005 року і цього не зробив, то у 2008 році сплили строки позовної давності. Тобто в обох варіантах позивачка може не розраховувати на повернення коштів.

Однак захисник позивачки Артур Мартіросян просить суддю Світлану Крупінську допитати у якості свідка ще й чоловіка Галини Веселухи екс-першого заступника прокурора Волині Володимира Веселуху.

Суддя Світлана Крупінська відмовила у задоволенні клопотання.

Отож чи повертатиме екс-нардеп Євген Мельник позичені кошти, чи можливо його захиснику таки вдасться довести, що він їх уже давно повернув – стане відомо наприкінці лютого.

Нагадаємо, кілька тижнів тому служителька Феміди Світлана Крупінська, яка колись через журналістів покинула судове засідання, навіть його не розпочавши.

Джерело: «Під Прицілом»Реклама у Нововолинську