Головна Новини Нововолинська Поїзд “Львів-Київ” їздитиме скороченим маршрутом – із Ковеля

Поїзд “Львів-Київ” їздитиме скороченим маршрутом – із Ковеля

102
0

«Укрзалізниця» планує скоротити маршрут поїзда №143 «Львів-Київ». З 20 лютого відправлятиметься з Ковеля. Володимир-Волинський, Іваничі, селище Овадне і чотири міста півночі Львівщини – Червоноград, Сокаль, Соснівка, Добротвір, через які йшов потяг, залишаться без сполучення. Мешканці останніх обіцяють перекрити рух, якщо поїзд знімуть. Про це інформують наші колеги з Gazeta.ua. Такі зміни через малу кількість пасажирів на тій ділянці, пояснюють в «Укрзалізниці».

– Коли приходиш на вокзал, постійно немає квитків на цей поїзд. Хоча кожен вечір багато людей сідає на Київ чи приїжджає, – розповідає – 30-річна Олена з Сокаля. – Це єдиний поїзд, на якому можна виїхати від нас у бік столиці. Через Львів – довго і витратно. І туди дуже розбитий асфальт. До нас немає дороги, тепер ще й поїзд забрали.

– Найбільше від скорочення маршруту постраждають студенти, – говорить червоноградець Олег Штокалов, 23 роки. – Хоч він і довго їде в Київ – більше 12 годин, але їм люди користувалися. І постійно передачі мами дітям передають.

На залізничних станціях почали збирати підписи, щоб поїзд залишили. У Червонограді приєдналися і місцеві активісти Майдану.

– Керівництво заявляє, що поїзд їде напівпорожнім. Але там вагони додавали в день відправлення. Виходило, що люди приходять за квитками, їх немає. А в останній момент дізнаємося, що є цілий вагон, – розповідає Надія Терех з залізничного вокзалу Червонограда. – Ми на це постійно звертали увагу управління зі Львова. Вони ігнорували. Тепер вирішили оптимізувати так – позбавили цілий регіон сполучення. В “Укрзалізниці” пропонують доїжджати до Ковеля електричкою, яку спеціально запустять. А там пересідати на потяг “Ковель-Київ”.Реклама у Нововолинську