Головна Новини Нововолинська Платні медогляди – вина керівництва шахт, – нарада

Платні медогляди – вина керівництва шахт, – нарада

96
0

Учора в приміщенні міської СЕС відбулась нарада за участю голів шахтарських профспілок, посадовців, відповідальних за охорону праці та лікарів.

Голови осередків Незалежної профспілки гірників України підняли декілька важливих питань: проходження медкомісії за власний рахунок; скорочення терміну проходження медичної комісії; порушення правил техніки безпеки на шахтах.

“Протягом останнього року на шахти не завозять вибухівку, і ми змушені працювати відбійниками. Це шкідлива праця, але ж цього ніхто не врахує, бо такі роботи не передбачені посадовими інструкціями”, – розповів Василь Гура.

Лікарі повідомили, що медогляд проводиться за власний кошт шахтарів і затягується, бо, виявляється, керівництво шахт не дотримується закону. До 1 грудня кожного року мали б подавати списки шахтарів, а до 1 січня – укласти договір із лікарнею. Тоді процедура проста: безготівкові кошти надходять у лікарню й затверджується графік проходження медкомісії. За минулий рік подала список та уклала договір тільки десята копальня, – повідомили представники ЦМЛ.

Щодо терміну проходження комісії, то у 2007 році з”явився новий наказ Міністерства охорони здоров”я, який передбачає збільшення кількості аналізів та спеціалістів.

Голови профспілок пообіцяли надати пропозиції щодо спрощення процедури проходження медоглядів.Реклама у Нововолинську