Головна Соціум “За кулісами”: Костянтин Зінкевич про феноменальний ярмарок

“За кулісами”: Костянтин Зінкевич про феноменальний ярмарок

88
0

15 лютого у Володимирі-Волинському відбувся благодійний ярмарок на підтримку солдатів (фото, відео). Успіх волонтерської акції вражає: за декілька годин активісти зібрали майже 100 тисяч гривень. Про те, хто допоміг організувати захі, розповів голова ГО “Активіст” Костянтин Зінкевич:

“Ідея виникла давно, але рівно місяць тому ми почали підготовку до цього дня. І цей захід відбувся. У мене не вистачає слів, щоб висловити захоплення нашою командою! А це Панасюк Олексій, Ігор Антощак, Vadim Borusevich, Шлейн Павло, Sergey Semenyuk, Олександр Токарев, Петро Алексеев, Taras Yarmolyuk, Oleh Shypelyk. Дуже допомогли дівчата Ольга Жигунова i Valentina Borusevich, організувала мам і дітей Инна Путятина.

В організації усього дійства багато людей відгукнулись на наше прохання допомогти чимось матеріальним або своєю участю в підготовці та проведенні. Велика кількість людей включились під гаслом «Придумай собі роботу сам». Я точно когось забуду назвати, а когось навіть і не знаю, як звати, але таки спробую: Все, що відбувалось на сцені – велика подяка в організації Людмилі Оцалюк (ведуча), Nick Smal (суперзвукач), Сергій Шишкін (без слів!), добре відпрацював Andrii Shotskyi (нач. міськвідділу культури). Зібрали по місту 5 кВт звуку! Учасникам дякуємо, що не побоялись померзнути- Військовому оркестру 14-ї бригади, тріо з «педучилища» «Козаки», дітям з вокальної студії «Лодомир» (Галина Тюрікова), хористам з Турійського будинку культури, афганському гурту «Табу» (лідер Юра Пухарський, полковник ВПС, спеціально приїхав на один день із військово-навчального центру у Старичах, щоб виступити, Сашко Климчук ще й віддав свій «звук» із ресторану, Сергій Бєляєв, артист, щойно пішов добровольцем в ЗСУ), звукач Андрій Садовський.

Велика дяка артисту Волинського академічного театру Ярославу Абрамюку за проведення аукціону! Він би й дірку від булика продав smile emoticon Художникам подяка за картини та вироби! Допомогли їх залучити Ігор Мацюк (ще й дружні шаржі цілий день малював) та Костянтин Заболотний. Дизайн афіш, наклейок, прапорів «Активіста», логотипа 51-ї бригади, stream, чесні зауваження – Vlad Zinkevych. Я балдію від тебе, сину! Олегу Чумаку (фірма «Новая волна»), велика подяка від усіх діток за подаровані повітряні кульки з лого 51-ї бригади та усе «надуватєльне» устаткування! Дякуємо також, що вчасно допомогла Вера Сергеева.

Дуже допомогли в організації та облаштуванні (порядок довільний)- хлопці із автоклубу «Драйв2», Андрій Гнатюк, Іван Яковів, Роман Гук, Vasyl Dudik, Andriy Ternovetsky. Якісна робота- «Фото патріота»- Рома Гречаник! Усі БТРи, які вже їздять і кожна лампочка працює- майстер-патріот Антон Хомич!

Власники торгової марки «Венгер» Сергей Венгер і Венгер Олег не лише добре грають у хокей, а й надали 4-метрові столи, дві палети сухих дров і для аукціону два фірмових дитячих ліжка з натурального дерева, в т. ч. двоярусне! Шкода, що вас не було. Палатки, столи, посуд, мангали– усі на світі. Дякую, люди! Днями порозвозимо усім.

Міській владі дякуємо за повне взаєморозуміння, електрику, смітники. Ми у свою чергу допомогли (вже потемки) двірникам поприбирати. Надали «съедобное»: м’ясо- м’ясники з продуктового базару, Валерій Діброва (ще й порося для аукціону), Руслан Нечипор, «Драйв2», кури (60 кг!) – Алина Сыч, форель- …нагадайте хто; різні смачні закуски та вареники- Євген Буткевич (кафе «Троянда»), кафе «Зустріч», Лариса Кабанова (кафе «Імпреза»), Андрій Принда і просто з дому.

Сергію “Кава На Базарі” величезний респект і подяка! Неймовірна допомога була від кулішоварів, шашликопекарів та багатьох інших «професій» на цей день! А це Тарас Ліпейко, Костянтин Закидальський, Тарас Савчук, Володя Заєць із дружиною, Ігор Панасюк і Тамара Панасюк, Діма Микитчук і Лілія Грек, Влада Борусевич, Боря і Наташа Матіюк, Олег Голуб! Багатьох просто не знаю, як звати…

Сувеніри та речі для «торгівлі» надали Анатолій Рєвін (фірма «Аватон»), «Драйв2», просто мами і просто діти, Валерій Шварцкоп від Рожищенської самооборони, з цілою палаткою приїхав Ковельський центр допомоги 51 ОМБР.

Персонально запрошувати когось просто не вистачило часу, тому дуже приємно було, що з”їхалися друзі і волонтери з Рівненщини, Львівщини, Києва та різних місць Волині. Багато прийшло давніх друзів військових та їхні сім”ї. У гості завітали командир спецроти «Світязь» Олександр Фіцевич та представники фонду «Волинь-2014».

Хоч нам хтось протягом тижня і здирав по місту усі наші афіші, людей прийшло дуже багато! І ми зібрали 98 500 грн. А Denis Pyatigorets «добив» цифру до 100 000 грн. smile emoticon А ще дякую через «перепрошую» Віталіку Дейнезі з проекту «Повернись живим» за його слова, які я без дозволу використав у своєму виступі. І, як завжди, відчуваємо повну довіру та взаємодопомогу військових- польові кухні, зброя, техніка, бажання допомагати! Як ми використаємо ці кошти – розповімо пізніше.”Реклама у Нововолинську