Учора, 22 лютого, в приміщенні міської ради відбулися збори членів дачного масиву “Прикордонник”, – повідомляє Богдан Макарчук.
На зборах висловили недовіру керівникові – Ігореві Веселову – і він написав заяву про відставку. Натомість дружина Веселова вкрала протокол зборів і вибігла надвір. Просто на дорозі її наздогнали, зчинилася бійка між сім’єю Веселових та членами дачного масиву. Згодом члени дачного масиву викликали правоохоронців. Про те, як усе було, дивіться на ексклюзивних кадрах:
Сьогодні історія продовжилась, протокол не знайшли досі: