Головна Події У вівторок шахтарі отримають 40% зарплати за січень

У вівторок шахтарі отримають 40% зарплати за січень

100
0

Для того, щоб вирішити проблему із заборгованості на вугільних підприємствах, до Міністерства вугільної промисловості та енергетики за дорученням голови Верховної Ради Володимира Гройсмана викликали генеральних директорів та відповідальних осіб за економічний блок, – повідомляють “Волинські новини”.

Сьогодні виділили разом 40% заробітної плати на січень для нововолинських шахтарів. Ці гроші повинні з’явитися у казначействі у вівторок. На шахті № 10 виплачено 61% авансу за січень. Про це розповів голова теркому профспілки вугільників Юрій Калістратов.

Нагадаємо, що до бюджету внесені такі пункти, що стосуються вугільної галузі:

– погашення заборгованості за грудень 2014 року – 200 мільйонів;

– капітальне будівництво вугле- і торфодобувних підприємств – 1,5 мільярда гривень;

– реструктуризація вугільної галузі – 1,553 мільярда гривень.

Після зустрічі з головою Верховної Ради депутати напрацювали зміни до бюджету, що стосуються вугільної галузі – держпідтримка на вугільну галузь повинна бути в бюджеті окремим пунктом. Кошти для цього народні депутати пропонують взяти частково із фінасування “Нафтогазу”, профспілки ж пропонують виділити кошти із реструктуризації вугільної галузі (яка зазначена у бюджеті).

“Питання про 200 мільйонів гривень для шахти № 10 обнадійливе, але не вирішене, у змінах до Держбюджету немає окремого пункту фінансування добудови для цієї копальні. Є надія, що із загальних коштів у сумі 2,5 мільярда гривень, які закладені у бюджеті на капітальне будівництво у всій державі, буде виділено 200 мільйонів гривень на 10-ту шахту, і тільки тоді ми зможемо казати, що вони є”- зазначив Калістратов.

Нагадаємо, що на сесії Верховної Ради 2 березня разом зі змінами до бюджет проголосували за програму “Державна підтримка будівництва шахти № 10 “Нововолинська” з обсягів видатків розвитку 200 мільйонів гривень”.реклама у Нововолинськ