Головна Новини Нововолинська Депутати міськради отримали повістки

Депутати міськради отримали повістки

94
0

Депутати Нововолинської міської ради почали отримувати повістки в рамках четвертої хвилі мобілізації. Деякі вже проходять медичну комісію, але, на жаль, існує й проблема з ухилянням від мобілізації: деякі військовозобов’язані уникають зустрічей з представниками військкомату, вдаються до виготовлення медичних довідок, виїжджають за кордон. Про це повідомляє сайт “Нововолинськ”.

Депутати міської ради особистим прикладом повинні заохотити пересічних нововолинців сумлінно ставитися до виконання свого головного громадянського обов’язку перед батьківщиною.

Як відомо, 4-та хвиля мобілізації стартувала 20 січня, її перший етап триватиме 90 днів. До служби будуть призвані військовозобов’язані чоловіки та жінки віком від 25 до 60 років. Мобілізація не торкнеться інвалідів, священнослужителів, студентів і аспірантів, батьків трьох і більше дітей, осіб зайнятих постійним доглядом та мешканців окупованих територій.

Загалом, четверта хвиля проходитиме в три етапи протягом 210 днів, в рамках якої заплановано мобілізувати 50 тис. людей.реклама у Нововолинськ