Міський голова Віктор Сапожніков зателефонував учора, в суботу, о дев’ятій вечора, і запросив на зустріч голів шахтарських профспілок та керівників вугільних копалень. Про це нам повідомили власні джерела.
Зустріч відбулася сьогодні, в неділю, зранку. Міський голова був схвильований і просив будь-якими методами не допустити шахтарських страйків і провести роботу з працівниками. Очільник міста сказав, що бере на себе особисту відповідальність за виплату зарплати і вирішить питання найближчими днями.
Нагадаємо: раніше голови осередків НПГУ заявили, що не виключають початок шахтарських протестів найближчими днями, бо заборгованість із зарплати навіть за грудень минулого року ще не ліквідована.